Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért utálják sokan a gárdistá...

Miért utálják sokan a gárdistákat?

Figyelt kérdés
Nemrégiben megismerkedtem párral és bennem az a kép alakult ki ,hogy majdnem normálisabbak mist sok ember . Például láttam azt a boltban ,hogy egy idős néninek kiszakadt a szatyra és alig tudott össze szedni pár dolgot miközben sokan elmentek mellette és mikor mentem oda segíteni előttem ért oda egy gárdista és ő segített neki . Amikor beszélgettem velük akkor is tisztelettudóan és normálisan beszéltek velem és másokkal is és nem értem hogy miért utálják és mondják el mindennek őket .

2012. aug. 23. 20:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

,, Ők is csak akkor masíroznak valahol, ha már megtörtént a baj."


Akkor most menjenek önköltségen járőrözni munka, család, stb. mellett, amerre éppen igény van rájuk (kb. a falvak 70%-ában)? Sokan elfelejtik, hogy gárdistának lenni mindig is ,,ráfizetéses" volt, persze tudták, mit vállalnak és milyen áron, de mindenki elvárásának megfelelni nem lehet...

2012. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%

"A gyűlölködés mindig a tanulatlanok sportja."


Érdekes, a gyűlölet kovácsolta egybe ezt a pincér csürhét.

2012. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
28%
Büdös bunkók, nem különbek a c.. azoknál, akiket annyira utálnak. Amellett szájmagyarok, az avatgatások meg díszszemlézések helyett tehetnének is valamit, ha már akkora nácik!
2012. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%

,,Érdekes, a gyűlölet kovácsolta egybe ezt a pincér csürhét."


Ha úgy vesszük, igen, szükség volt már egy önvédelmi szerveződésre a cigányok magyarellenes gyűlölködésével szemben.

Ja és elég sok gárdista ismerősöm van, de egyik sem pincér (viszont mérnök, fogorvos, stb. volt köztük), csürhének meg aztán végképp nem mondhatók...

2012. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
86%

A Gárdisták egyfajta egészséges világszemlélettel rendelkeznek, mely sok mai magyarból hiányzik. Szerintem meg épp kell ez a fajta megmozdulás, mert vannak dolgok, melyeket csak így lehet kordában tartani, vagy radikálisabb lépésekkel. Simán fel lehetne sorolni kik azok, akik nem szeretnék, hogy a gárda legyen:

-Azon politikusok, akik nem mernek tenni a roma bűnözés ellen, és inkább a pozitív diszkriminációt hirdetik. Az együttes működést, de ez már régóta tart és eddig nem történt semmiféle változás különösebben.

-A kommunisták, akik világéletükben a volt (és megszűnt) Szovjet államot nézték csillogó szemmel.

-A romák... talán nem kell magyaráznom, hogy miért.

-A melegek... ezt se kell különösebben firtatni.

És ezek leszármazottjaik, mert atyáik jó, v. rossz nyomdokaikban szeretnének járni, és mert ezt hallják-látják otthon (kivétel a homokosoké :D ).

- Plusz a közmédia, mert ezt diktálja nekünk az összes állomás, hogy a testvéri együttműködéssel mindent meg lehet oldani. Hát... látom az eredményt!

Amúgy sincsenek rasszok, hogy rasszistáknak nevezzék őket, csak olyan népek, akiket Chuck Norris más és más színűre vert az idők kezdetén! X)

2012. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!