Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért utálják sokan a gárdistá...

Miért utálják sokan a gárdistákat?

Figyelt kérdés
Nemrégiben megismerkedtem párral és bennem az a kép alakult ki ,hogy majdnem normálisabbak mist sok ember . Például láttam azt a boltban ,hogy egy idős néninek kiszakadt a szatyra és alig tudott össze szedni pár dolgot miközben sokan elmentek mellette és mikor mentem oda segíteni előttem ért oda egy gárdista és ő segített neki . Amikor beszélgettem velük akkor is tisztelettudóan és normálisan beszéltek velem és másokkal is és nem értem hogy miért utálják és mondják el mindennek őket .

2012. aug. 23. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Akkor te szerencsés voltál, kifogtál egy kulturáltabb társaságot. Sajnos nem mind ilyen és a rossz benyomás tartósabb, mint a jó.
2012. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Kizárólag az ostoba primitív emberek utálják. A gyűlölködés mindig a tanulatlanok sportja.
2012. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Az általad leírtak jellemzőek a gárdistákra, én is ismerek néhányat, mindig kedvesek segítőkészek. És hogy miért utálják? Mert megpróbáltak tenni valamit a bűnözés ellen. Ez pedig a mindenkori aktuális kormány szemében terrorcselekménynek számít. Ők úgy szoktak fogalmazni, hogy megpróbálták átvenni az állam erőszakmonopóliumát, mondják ezt annak ellenére, hogy soha még egyetlen gárdista sem lépett fel erőszakosan, egyetlen bűnözővel szemben sem. ERŐSZAKMONOPÓLIUM érted a szót? Ebből már szerintem le is jön mindenkinek ki is a bűnöző.
2012. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Én például egy olyan kormánnyal, akinek erőszakmonopóliuma van nehogy szavazni rá, de még szóbaállni sem vagyok hajlandó. Adót fizetni nekik pláne nem. Jöhetnek az okoskodók, hogy ha SZJAt nem is de áfát biztos fizetek. Sajnos ez az elmélet megbukott. Fizetek SZJAt is. De minden jövedelmem kizárólagosan az államtól szerzem. Tehát a saját pénzük adóztatják. Ja és semmit sem teszek érte, tehát nem az én munkám adóztatják. :)))
2012. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%

"Például láttam azt a boltban ,hogy egy idős néninek kiszakadt a szatyra"


És ezt most higgyem is el?

A Gárda egyetlen célja a félelemkeltés. Az hogy te véletlenül egy olyan társadalmi csoport tagja vagy, akiben nem akarnak félelmet kelteni, csak szerencsés születés kérdése.

2012. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Az ember egyedül bölcs, de tömegben vadállat. Mindig így van.
2012. aug. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

"A Gárda egyetlen célja a félelemkeltés."


Ilyen alapon, akkor a csoportosan közlekedő morékat is be lehetne tiltani, vagy zaklatni. (a tisztességes adófizető átlagemberekben, vagy a nyugdíjasokban pedig ők keltenek félelmet.(a nem idén barnultak)) Még annyit, szerintem azok veszik egy kalap alá a jobboldaliakat, a gárdistákat, a nacionalista eszméket vallókat, a nácikat, akik a legjobban fel vannak háborodva, ha általánosítanak a kisebbséggel szemben.

2012. aug. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Ja, és mondjál már egy példát, amikor félelmet keltettek.(itt most nem arra gondolok hogy megjelentek itt, vagy ott, hanem arra, hogy mi volt az a magatartás, vagy cselekmény, ami félelemkeltő volt.)

Szerintem akkor van félnivalód, ha a bűnöző kisebbséghez tartozol.

2012. aug. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
szerintem Sz1u valami mszp, vagy dk aktivista.
2012. aug. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Tulajdonképpen nekem csak egy bajom van velük. Ők is csak akkor masíroznak valahol, ha már megtörtént a baj. Nemcsak Borsodban vannak neobrazilok.
2012. aug. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!