Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Meddig folytatódhatnak a...

Meddig folytatódhatnak a cigányellenes provokációk, és mi lesz a vége?

Figyelt kérdés

Most Cegléden már minden előzmény és ürügy nélkül támadtak a cigányokra a nem is tudom kik. A régi-új gárdisták és kapcsolt részeik? Pécsen ugye még volt egy gyilkosság, bár azt se a "cigányok" követték el, hanem egy valaki. Devecserben már csak az volt, hogy egy cigány sofőr nem fért el az úton, és egy nem cigány nem volt hajlandó elállni, és ettől rettentően megsértődött ő és a szélsőjobb. Cegléden már ilyen előzmény se volt, csak úgy heccből, szórakozásból vonultak, szitkozódtak, dobáltak, és úgy halloztam, vaklőszerrel lőttek is.


[link]


[link]


2012. aug. 20. 12:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]



odeszu | 2012. augusztus 20. 11:29


ADDIG VAGYTOK IJEN BATRAK 4-500EMBERREL A HATATOK MOGOTT.MIG MEGFURDETUNK PARAT A VEREBEN MAJD A TOBBI MUNKANELKULI CSOVES PARASZT MEGGONDOLJA HOGY MASIROZZANAK MEG EMBERKEDJENEK.A HABORURA KESZEN ALLUNK.CSOVES ALKOHOLISTA CSICSKA BANDA.GARDA.BETYARSEREG, MEG A TOBBIEK.EGYSZER KIVANCSI LENNEK HA A 9.KERULETBEN VAGY A 8.BAN OTT MIERT NEM MERTEK ASSZONYKODNI CSAK A KIS FALVAKBA AHOL VAN 40-50 CIGANY GYERTEK BE A LUJZA UTCABA.NE FELEDJETEK KESZEN ALLUNK MIIS.EGY PESTI CIGANY



Khm...

Időnként nem árt beleolvasni a másik fél népszerű fórumaiba, és kicsit beletekinteni a lelkivilágukba.

Te nem igen találkozol velük... hát hogy is lehetne róluk véleményed?

Miből gondolod, hogy te jobban látod a helyzetet, mint az, akinek a szomszédjában élnek? Gondolod, hogy ők nem félnek?

Szerinted miért mennek ki bizonyos falvakba !fegyveres testőrökkel! az újságírók riportot készíteni?! Gondolom ők sincsenek tisztában a helyzettel... te, onnan messziről ezt sokkal jobban tudod.


Mindenki más téved...

Tudod: "Vigyázat, egy őrült hajt az autópályán, szembe a forgalommal! Hogyhogy egy? Az összes!"

2012. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...
2012. aug. 20. 13:02
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy cigány értelmiség,vagy vajdák sem foglalkoznak velük.Nagy többségük,munkanélküli és szociálisan elmaradott.Könnyebb lopni-rabolni. Sajnos addig nem is lesz változás,amíg fel nem nő egy generáció amely képes változni.Hát erre esély csekély.
2012. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A Cigányság probléma, nem csak magyar, hanem Európai szintű, tény hogy mi vagyunk szinte a legérintettebbek.


Valahol ez ott lehet a hiba, hogy a Romák, elhanyagolták a "gyerekeiket" vagy esetleg "rossz" körülmények között nőttek fel, és ezért állítják a romák 10-15 éves visszamaradottságát.


Bár jelenleg megalakult a "Új roma politika" ami esetleg talán kiszűri a "komolytalan" roma szülőket, ami következtében csökken a roma lopás/csalás és persze ezután őket senki nem fogja elitélni.

2012. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%
Aki védi a cigányokat, és ráadásul így, hogy még csak kapcsolatban sincs velük, de bírálja azokat akik szabadulni akarnak tőlük, azt beleültetnék a legnagyobb putriba, és akármit is tenne ki nem engedném! megnézném utána még kérdéses lenne-e számára a gyűlölet eredete...
2012. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok híve a szélsőjobbnak, meg a gárdának, de a cigányok megérdemlik, annyi mindenemet lopták már el!
2012. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%

"A Cigányság probléma, nem csak magyar, hanem Európai szintű, tény hogy mi vagyunk szinte a legérintettebbek."

Én úgy tudom, hogy nem Európa szintű probléma, mert mondjuk Franciaországban és Angliában az ottani cigányokkal nincs baj. Akikről meg hallani lehetett az mind Romániából, Magyarországról odavándorolt cigány - akiket toloncoltak is ki. Szóval max. Kelet-Európai probléma.

2012. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező ideje lenne ha utána néznél a dolgoknak mi az hogy Cegléden minden előzmény nélkül provokálják a cigányokat mégis ki a tököm provokálta őket mikor a Magyarok és az utca Elején lakó Cigányok Kedd este gyűlést hívtak össze a környéken történő cigány rablások ellen és mit ad isten pont volt ott néhány Gárdista is és akkor nem provokáltak senkit csak egy magán területen voltak. Jah vagy már attól is annyira megijedtek a cigányok hogy ott vannak hogy hirtelen be kelet törniük egy idős nénihez aki szerencséjére pont a gyűlésen volt. Milyen érdekes hogy azok a cigányok akik elmentek a gyűlésre a kutya nem bántotta őket ha nem normálisan beleszólhatak ők is a vitába, mert ők meg a drága most rettegő cigányoktól félnek hogy hozzájuk is ugyan úgy betörnek és megölik őket. Még egy dolog érdekes módon se a gonosz Gárdisták gyújtottak fel egy lakkatlan házat.


Úgyhogy mielőtt írsz járj utána a dolgoknak.


Üdvözlettel egy Ceglédi

2012. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Én úgy tudom, hogy nem Európa szintű probléma, mert mondjuk Franciaországban és Angliában az ottani cigányokkal nincs baj. Akikről meg hallani lehetett az mind Romániából, Magyarországról odavándorolt cigány - akiket toloncoltak is ki. Szóval max. Kelet-Európai probléma."


[link]


[link]

2012. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen, a gonosz rasszistafaszista állatok szoktak gárdistás ruhába félelmet kelteni a szegínyromákba. Ha sajnálod őket, vagy hasonlók, költözz közéjük, és add nekik a fizetésed -ha nem akarod, hogy ők vegyék el-.
2012. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!