Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Meddig folytatódhatnak a...

Meddig folytatódhatnak a cigányellenes provokációk, és mi lesz a vége?

Figyelt kérdés

Most Cegléden már minden előzmény és ürügy nélkül támadtak a cigányokra a nem is tudom kik. A régi-új gárdisták és kapcsolt részeik? Pécsen ugye még volt egy gyilkosság, bár azt se a "cigányok" követték el, hanem egy valaki. Devecserben már csak az volt, hogy egy cigány sofőr nem fért el az úton, és egy nem cigány nem volt hajlandó elállni, és ettől rettentően megsértődött ő és a szélsőjobb. Cegléden már ilyen előzmény se volt, csak úgy heccből, szórakozásból vonultak, szitkozódtak, dobáltak, és úgy halloztam, vaklőszerrel lőttek is.


[link]


[link]


2012. aug. 20. 12:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Sosem lesz vége ennek ez az igazság.

Nincs olyan nép sem Európában sem máshol aki tolerálná a cigányokat.(Tisztelet a becsületes ámbár csekély kivételnek)

Az emberek azonban egy kalap alá veszik az valós-kreált ellenséget.

Őszintén szólva én kevésbé tudom sajnálni őket,mint az áldozataikat.Ha valóban lenne egy erős cigány közösség amit elvileg a vajdáknak kéne biztosítani akkor kivetnék magukból ezeket a mocskokat.De mivel a vajdák sem különbek a népük issza meg a levét.

2012. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Ott voltál mindengyik helyen, pontosan láttad, hogy mi és hogyan történt, igaz? Vagy esetleg csak a híresen elfogulatlan komcsi lapból meg a kurucról tájékozódsz?
2012. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem csak ezekből tájékozódtam. Hallottam még a Klubrádióban valami cigányvezetőt (a nevét nem jegyeztem meg), aki azt mondta, első kézből tájékoztat.
2012. aug. 20. 12:20
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"Hallottam még a Klubrádióban valami cigányvezetőt"


Most csak viccelni akartál, igaz?

2012. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

A gárdisták odamentek 17en nagyfiút játszani, majd amikor ezt a cigányok provokációnak vették (mert nyilvánvalóan az volt) akkor sírva rohantak a rendőrökhöz.


Ha én betöröm az ablakodat és te kijössz és jól elvernél, majd még téged tartóztassanak le nem?!

2012. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg hallottam. De nem voltam ott a mohácsi csatánál vagy a március 15-ei forradalomnál se, mégis gondolok róla valamit. Ez miért tilos?
2012. aug. 20. 12:24
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem barátom, te nem gondoltál valamit, hanem a kérdésedben tényként állítottál be dolgokat. Nagy különbség. Egyébként meg tökmindegy, ennek az országnak már úgyis annyi.
2012. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Légy szíves kérdez, költözz egy olyan helyre, ahol sok a cigány. Ott mag megtudod meddig fog tartani még a provokáció.
2012. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ahol lakom, ott nem igen találkozok cigányokkal. Elköltözni nem szeretnék. Nekem az a fájó ebben az egészben, hogy tényleg vannak problémás cigányok, de amikor felvonulnak a cigánytelepeken ezek a provokátorok, nem őket fogják megfélemlíteni, hanem a csecsemőket, kisgyerekeket és az elesetteket. Mit vársz attól, aki 5 évesen azt látja, hogy szitkozódó (fél)részeg alakok megöléssel fenyegetik, megdobálják stb. Ezzel csak stigmatizálnak már egy szerencsétlen kisgyereket is, és csak rosszabb lesz a helyzet tőle.
2012. aug. 20. 12:48
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ahol lakom, ott nem igen találkozok cigányokkal."


Nincs több kérdésünk.

Amúgy meg az 5 éves cigánygyerekek, az ilyen helyeken már maffiásat játszanak késsel az utcán...

2012. aug. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!