Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aluljáróban dohányzásért...

Aluljáróban dohányzásért pénzbírság, hogy zajlik le?

Figyelt kérdés
A minap kaptam egy ilyen szép sárga csekket meg nyugtát 3000 forinttal, 30 nap határidő. Ennyit mondtak. De lesz-e még valami, mi ennek a menete? Kapok valamit még postán, vagy csak fizessem be és el is felejthetjük egymást?

2012. aug. 17. 16:59
 1/3 tomala ***** válasza:

Sima szabálysértési eljárás. Megtörtént a határozathozatal, hogy fizetned kell. Vagy fellebbezel, vagy befizeted. Ha utóbbi, akkor ez ennyi volt.


Mit szeretnél még kapni?

2012. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyszerre ketten kaptunk büntetést, a másik fél ma telefonált, hogy ő kapott postán közterületisektől egy levelet, amiben azt írják, hogy a postán valamit vegyen át személyesen, még nem tudjuk miről van szó. Mivel ez a lakóhelyünktől messzi városban történt, csak arra tudok gondolni, hogy ez is az eljárás része.
2012. aug. 17. 17:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha helyszíni 3000ftos akkor be se kell fizetni. Nekem közterületen való alkoholfogyasztásért adogatták aztán amikor elmentek vagy eltéptem vagy elégettem, mert a rendőrségen mondták, hogy a helyszíni nem is tud kamatozni, mindig 3000 marad, azt meg ugye leközmunkázni se lehet, behajtani se nagyon, főleg, ha nincs jövedelmem, leülni se lehet. Ezt a rendőrségen mondták. Aztán mindegyik után küldtek egy felszólítást, amit lesz*rtam és már azt sem küldik:) Meg mit tudnak csinálni, ha lesz is fizetésem addigra elvégül úgyis meg levonnak 3000 ftot, na bumm:D Ha neked is ilyen van akkor ne foglalkozz vele, ha szabálysértési azt legalább le lehetne közmunkázni.
2012. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!