Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehet még rosszabb az ország...

Lehet még rosszabb az ország helyzete, mint most? Van még remény, hogy valaha jobb lesz?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam jövőre még drágább lesz minden,a fizetés meg még kevesebb.Ígyis kezdek nagyon depressziós lenni,most még tűrhető a helyzetem,de nagyon félek a jövőtől,és minden nap munkába menet azt kívánom,bár érne valami baleset,hogy időben távozzak e világról.Undorító az egész,amit csinálnak..
2012. aug. 9. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak rosszabb lesz évről-évre IMF ide avagy oda.Remény azonban van,de amíg valami gyökeres fordulat be nem áll addig nincs esélyünk.
2012. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Amíg a Fidesz van,addig csak egyre rosszabb lesz,remény pedig semmi.
2012. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedni lehet,csak semmi értelme.Lassan már csak a csoda segíthet Magyarországon.
2012. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem váltják le a mostani kormányt addig nem. Kellene valamilyen új baloldali párt aminek a támogatása elérné mondjuk a 32%-ot, ha nem akkor össze kell fognia a baloldalnak, az mszp-vel is :( mondjuk azért az is jobb, mint a fidesz. Reménykedjünk, hogy nem lesz fidesz-jobbik hororrkoalíció. Mondjuk a jobbik sztem nem fogna össze a fidesszel, de mi van ha viktorka megzsarolja/nem kevés pénzt ajánl fel a jobbiknak. Hát... nem tudom ki fog nyerni a választásokon, de Magyarország jövőjét az fogja eldönteni.
2012. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!