Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért engedik, hogy vesztesége...

Miért engedik, hogy veszteséges dolgokat csináljon a BKV? Pl vízi utazás.

Figyelt kérdés
Szerintem a szurkoló villamos is az. Miért nem kerül többe,hogy ne legyen veszteséges?
2012. júl. 27. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
ha a hajós járatokra gondolsz akkor az minden csak nem veszteséges, a fentartásukat amúgy is kellene fizetni, ha egy dokkban állnának. Így meg legalább hoznak egy kis pénzt is. Egyébként a bkv nem azért van ilyen nagy szarban mert sok veszeséges dolgot csinál, hanem mert nem arra költik a pénzt amire kéne (zsebből zsebbe megy) és mert nagyon sokan bliccelnek.
2012. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rádióban mondták,hogy veszteséges,de nagy rá az igény, ezért több járatot is indítanak.

Ezért nem értettem,de van igazság abban,amit mondasz,hogy így legalább minimalizálják a veszteséget.

2012. júl. 27. 08:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért emelték a jegyárakat, ha így egyre kevesebben vesznek jegyet. Szóval szerintem több bevétel lenne a 200 Ft-os jegyekből. Teljesen buták akik a BKV élén állnak én csak ezt gondolom.
2012. júl. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

"Szóval szerintem több bevétel lenne a 200 Ft-os jegyekből. "


Igen, sok helyen ez így működne. Csakhogy Magyarországon erény lopni-csalni-hazudni, és persze bliccelni is. Aki 400-ért nem vesz jegyet, azok nagy része 200-ért sem fog venni. Így mégnagyobb veszteség lenne.

2012. júl. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk jó kérdés,hogy külföldön hogyan akadályozzák meg a bliccelést.
2012. júl. 27. 09:37
 6/7 kovpet ***** válasza:
82%

"Miért engedik, hogy veszteséges dolgokat csináljon a BKV?"


Ha nem szabadna neki veszteséges dolgokat csinálni, akkor azonnal le kellene állnia. De a tömegközlekedés nem szokott nyereséges lenni sehol.


Tessék, egy cikk erről:

[link]

2012. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert a városnézőket ki akarják nyírni, hogy aztán a támogatott cégeik elfoglalhassák a piacot. Ezért van a városnéző buszok környezetvédelmi besorolásának megszigorítása és ez is. A mostani kedvencük a Classic Bus North West cég magyar leányvállalata(??), a City Sightseeing kft.
2012. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!