Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csak személyi igazolvánnyal...

Csak személyi igazolvánnyal engednek át Horvátországba, vagy jó más fényképes igazolvány (jogosítvány) is?

Figyelt kérdés

Van még egyáltalán ellenőrzés a határon?

Ha a jogsi nem megfelelő, mivel tudnék átlépni a határon? Személyit nem csinálnak egy hét alatt...



2012. júl. 20. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Útlevél. Csinálnak, csak drágán.
2012. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Huhh, köszi.

Ha hétfőn megigénylem, vasárnapig megkapom?

2012. júl. 20. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:

nem kell útlevél!!!!!!!!!!!!4

elég a személyi igazolvány

2012. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A magyar állampolgárok valamennyi forgalomban lévő magyar személyi igazolvánnyal - ideértve a régi típusú, füzet alakú igazolványt, valamint az ideiglenes személyi igazolványt is -, beutazhatnak Horvátországba. A személyi igazolvánnyal való beutazás Horvátország területére nincs korhatárhoz kötve.


[link]

2012. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, de a személyim lejárt.

Személyit nem lehet készíttetni megsürgetve? Csak mert ahogy néztem, az útlevél egy hetes határidővel +20.000Ft az alapdíjon kívül.

2012. júl. 20. 18:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy azt nem lehet, viszont itthon akár a jogsit, akár az útlevelet használhatod személyi helyett.
2012. júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megvan, igénylek ideiglenes személyit, azzal át lehet lépni a határt.
2012. júl. 20. 19:17
 8/9 anonim ***** válasza:

hívd fel a központi okmányirodát (Bp Visegrádi utca)

Többszörös illetékért 2-3 nap alatt megvan az útlevél

2012. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Múlt héten voltam Pagon (HR) és mi személyivel mentünk át azon kívül útlevéllel is átlehet menni más egyébként pár éve nekem lejárt és akkor nekem 4 óra alatt megcsinálták valami sürgőset kértünk, de nekem a személyim is kijött 1 hét pár nap alatt.
2012. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!