Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért tárgyal az IMF Orbánékkal?

Miért tárgyal az IMF Orbánékkal?

Figyelt kérdés

Először is másfél évig kígyót-békát mondtak az IMF-re, most meg miután a "kipaterolás" után visszahívták őket, minden elemző úgy véli, hogy nem is akarnak hitelmegállapodást, csak a pávatánchoz van szükség az IMF-re. Orbán és Kövér előre kijelentette, hogy semmilyen lényeges kérdésben nem engednek, sőt az IMF nem is tud mit kérni tőlük, mert annyira sikeres a a gazdaságpolitikájuk, hogy ebből nem engedhetnek.


Akkor minek és miről tárgyalnak? És miért erősödött már 1 nap alatt is a Ft, illetve csökkent a máris 7 % alá a kamatláb?


[link]



2012. júl. 17. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Mert köll nékik a dollár.
2012. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az IMF kap dollárt Orbánéktól? Eddig azt hittem, fordítva lenne.
2012. júl. 17. 14:15
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Én a helyükben szóba sem állnék Orbánnal. Kezdjen amit akar, ha meg nem tud, akkor becsődöl az ország. Legalább megtanulják a magyarok egy életre a dörgést.
2012. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért csinál magából hülyét az IMF. Gondolom, ők is olvassák a híreket. Én ezek után szóba se állnék ezzel a társasággal. De hátha majd valaki megfejti...
2012. júl. 17. 14:45
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"Én a helyükben szóba sem állnék Orbánnal. Kezdjen amit akar, ha meg nem tud, akkor becsődöl az ország. Legalább megtanulják a magyarok egy életre a dörgést."


Ők se ha nem lenne érdekük. De egyenlőre még ők akarnak innen pízt kitalicskázni, nem pedig befelé. Tehát ez egyedül az ő érdekük.

2012. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Az IMF egy ENSZ tagszervezet, ő nem teheti meg azt, hogy nem áll szóba egy gazdasági válságban levő országgal.

Olyan ez mint az óvoda. Hívjuk mondjuk ezt az óvodát ENSZ-nek, az óvodások az országok, az óvónénik meg a WHO, FAO, UNESCO vagy pl. az IMF. Ha Magyaroszág csúnyákat mond az óvónénire meg azt fitoktatja, hogy ő milyen ügyes és erős segítség nélkül is, attól még az IMF óvónéninek muszáj kitörölni a seggét, ha bekakál.

2012. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"Nem értem, miért csinál magából hülyét az IMF. "


Pízér te ostoba szar! Mi másér?

2012. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

"Ha Magyaroszág csúnyákat mond az óvónénire meg azt fitoktatja, hogy ő milyen ügyes és erős segítség nélkül is, attól még az IMF óvónéninek muszáj kitörölni a seggét, ha bekakál."


Neked meg kötelességed kinyalni az ájemef segjukát ha hitelt kérsz tűllük. Mánpedig ők ki is erőszakojják, hogy "kérj" tűllük. De ezt a te káposztafejeddel úgyse érted.

2012. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
jó hasonlat, és lehetne azt is hozzátenni, hogy nem muszáj, de az ovónéni mondhatja, hogy addig nem tölröm ki a segged, amíg nem viselkedzs normálisan és nem csapkodsz.
2012. júl. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8: Nem őriztünk eggyütt disznót.
2012. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!