Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az autó kinyitása bűnnek számít?

Az autó kinyitása bűnnek számít?

Figyelt kérdés

Sztori:Kinyit a fiú egy autót, majd visszacsukja de nem vesz ki semmit. A tulajdonos meglátja, úgy megveri hogy a bal szemével nem lát többé.

Hogy ítélik el az ilyet?

Ha a sérülés csak gyengébb lenne(tehát a szem nem sérült) akkor már a tulajdonost nem ítélik el, csak a bűnözőt?


2012. júl. 4. 11:48
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

zoli7980: mint láthatod két kérdést tettem fel elsőnek.

első:hogy mi lenne ha nem látnák többé.ez nem alapszik a valóságon, a szemem csak megdagadt.

A többi viszont teljesen igaz, és nem jelentem fel addig ameddig ő se engem.

2012. júl. 4. 14:18
 22/23 anonim ***** válasza:

Az hogy fel van dagadva a szemed, és homályosan látsz, kb. teljesen normális. Lehet hogy a doki is azt mondja hogy hideg borogatás. A látásod meg szerintem pár nap múlva rendbe fog jönni. !!!(De ez csak egy feltevés, mindenféleképp menj el dokihoz)!!!


Ha valóban ez fog történni amit leírtam, teljesen hülyeség feljelenteni egymást. Legalább megtanultad, hogy más tulajdonát így se-úgy se piszkáljuk.

2012. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Én csak igyekszem felvázolni hogy mi van akkor ha kicsit más a tényállás mint ahogy értjük. Neked kell tudnod hogy mi történt de itt a GYK-n a legritkább esetben tényszerűek a leírások...


És ha csak feldagadt a szemed akkor én is óvatosabb lennék(de ezt csak doki mondhatja meg). Hisz a csákó mondhatja hogy fel akartátok törni a kocsiját és amikor kiment akkor ketten megtámadtátok őt egyedül és dulakodtatok, miközben megsérültetek. És most vagy neki hisz a bíróság akinek feltörtétek a kocsiját vagy nektek akik végeredményben bűnt követtetek el...


Nem mellesleg rabosítva lesztek és bekerültök a nyilvántartásba ami megint nem egy előnyös dolog a jövőre nézve hogy van rendőrségi kartonotok!


Szóval ha nincs komolyabb orvosi baj és a sztorinak nincs rejtett része akkor helyes döntés hogy nem jelented fel amíg ő nem lép.

2012. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!