Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért ciki hogy liberális vagyok?

Miért ciki hogy liberális vagyok?

Figyelt kérdés
Liberálisnak vallom magam, hiszek az egyén szabadságában, elfogadom a másságot, és minden egyéb...:) de ezért miért hurrognak le? Mért ciki hogy haladó gondolkodású vagyok, és nem maradi?
2012. jún. 27. 22:54
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Én is az vagyok. Ez alatt azt értem hogy megvetem a megülönböztetést. Csak sanjos sokan nem tudják hogy mi is az a megkülönböztetés. Nem azt jelenti hogy mindig a cigányokat védem. Hanem azt hogy azért ver meg valaki valakit mert cigány. Az is megkülönböztetésnek számít ha valaki a tolvaj cigányt védi mert cigány.

Azt nem értem hogy a Metapediát miért tartják az igazságnak. Hogy a liberálisk elitélik a nemzetet. Pont az a liberális aki nem itél el nagyon semmit. Aki utálja a magyarokat az egyszerüen antimagyar. Ennyi. De kérdező ne szóld le a más véleményűeket mert akkor lejáratod a liberálisokat és magadat. És ismerjük be mindenütt vannak más véleményét lenéző emberek függetlenül attól hogy liberális e vagy nem.

2012. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Először is: a liberálizmus és a haladó gondolkodás nem egy és ugyanaz, ahogy a konzervatív és a maradi sem.

Másodszor: egyén szabadsága, másság elfogadása. Ezek egyáltalán nem ciki dolgok. Én is magaménak érzem. A baj inkább az "és minden egyéb"-bel van.

2012. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
45%

Azért,mert a többség buta.

Ha nem ő az akit kirekesztenek,akkor neki mindegy,mert buta,érzelmi intelligenciája alacsony.Csak saját nézőpontjából képes látni a világot.

Aki képes más agyával is gondolkozni,az értelmes ember.

Ezeket mindig megvetik.

A konzervatív eszmék egyszerűek,egyszerű embereknek való.

"Amíg van kenyér és cirkusz"(Van kaja dögivel,nem nélkülöznek,lehet menne diszkóban,agyonra lehetn inni magát,lehet bulizni és van facebook és ez mind menő,addig őket nem érdekli mások helyzete.)

A liberális felfogású ember minőségi életre törekszik,mivel az életnek úgy van értelme.

A konzervatívak megelégszenek a rosszabbal is.

Valójában a konzervatív emberek is liberálisok,csak ezzel nincsenek tisztában,miden ember alapvető igénye a szabadság érzése.Az h ki számára mi a szabadság illetve mennyire van benne korlátozva az csak attól függ mennyire tartozik az átlaghoz vagy sem.Illetve,hogy mennyi igénye van az illetőnek.

2014. máj. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Kedves liberálisok, mit gondoltok a felvidéki magyarok helyzetéről?
2014. máj. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
55%
Mi köze a kettőnek egymáshoz?
2014. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Föltettem egy egyszerű kérdést. A "válaszod" magáért beszél.
2014. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem érdekelnek ezek a nemzeti kérdések.

A világon mindenhol vannak akik bajban vannak.Elnyomják őket.Most kifejezetten miért érdekeljen engem a határon túli magyarok helyzete?

Segíteni nem tudok rajtuk.

Sokkal nagyobb bajok is vannak ennél.Kezdve ott,hogy aki itt lakik azok is ölik egymást,egyre rosszabb a helyzet.

Csak olyan tud segíteni máson,aki már magát is megmentette.

Amíg Fidesz kormány lesz,addig nem lesz jobb senkinek.

2014. máj. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Köszönöm, minden világos. Semmi közötök és semmilyen kötődésetek nincs a magyar nemzethez.
2014. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Kb annyi,mint neked.
2014. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Amúgy simán vissza fognak költözni 100 év múlva,mert szerencsére fogy a népesség.

De lehet nem lesz érdekük ide jönni,mert egyre rosszabb itt a helyzet.

2014. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!