Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért ciki hogy liberális vagyok?

Miért ciki hogy liberális vagyok?

Figyelt kérdés
Liberálisnak vallom magam, hiszek az egyén szabadságában, elfogadom a másságot, és minden egyéb...:) de ezért miért hurrognak le? Mért ciki hogy haladó gondolkodású vagyok, és nem maradi?
2012. jún. 27. 22:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
54%

Mi az, hogy nagymagyar tahó? Esetleg van kismagyar, meg nagymagyar szerinted? Ennyire haladó a gondolkodásod, hogy a magyar nemzetet már fel is osztottad? Mitől haladóbb a te gondolkodásmódod, mint másoké, ha már a fenenagy elfogadásnál tartunk?


Pont ez a baj veled, hogy egy kétszínű, képmutató hülyeséget húztál a zászlórúdra, végső soron te mindent elfogadsz, te aki nem úgy gondolkodik mint te, az maradi, meg tahó, meg besorolod valahova a fajelméleted szerint a "kicsi" avagy "nagy" magyarok közé.

2012. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
45%
mert sok liberális egy tudatlan magyargyűlölő gyökér, erre egy jó példa ez a videó: http://www.youtube.com/watch?v=OJE6PGzoZLA
2012. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
68%

1. "hiszek az egyén szabadságában, elfogadom a másságot, és minden egyéb...:)"


2. "maradi, nagymagyar tahó"


oxymoron...

2012. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
nos...bocsánat...azért "nagymagyar tahóztam" mert eddig mindig szélsőjobbos, nemzeti... emberkék kötöttek emiatt belém...és valóban...az ilyen utálkozó, agresszív, rasszista, homofób embereket azért nem kedvelem, mert rám akarják erőltetni a nézeteiket, és kötözködnek az enyémek miatt...engem nem érdekel hogy ők így nézik a világot, de milyen jogon szólnak bele hogy én miben hiszek...
2012. jún. 27. 23:10
 5/32 anonim ***** válasza:
25%

ezért

[link]

2012. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
43%
És neked hogyan fér bele a "másság elfogadásába" az, hogy az ilyen embereket letahózod? A "nagymagyarkodás" talán nem egyfajta "másság"?
2012. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
34%
én jobbikos vagyok, és senkire se fogom ráerőltetni a nézeteimet, azok a jobbikosok azért kötöttek beléd mert a liberális társaid provokálják őket, a rasszizmusra, még több rasszizmussal válaszolnak és még a színesbőrüekkel is elhitetik hogy a fehér tehet mindenről meg csak ő lehet rasszista, na én ezért utálom a liberálisokat, semmi bajom a mássággal, azért szép és változatos a világ, mert mindenki más, de ha lehet ne provokáljanak, mert azt nagyon nem bírom
2012. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
56%
Miért van az, hogy a nacionalisták, mélymagyarok részéről belefér egy-egy magyargyűlölő, korcs, stb. jelző a liberálisok felé; míg ha ugyanez netán egy liberális száján csúszik ki, akkor már ő a legszemetebb szemét, a kétszínű, a stb.?
2012. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
...azért mert belinkelsz 1 oldalt amit láthatóan 1 más nézetű ember véleménye, nem győzöl meg...de tudom h ez a "szétzilálás mániátok"
2012. jún. 27. 23:22
 10/32 anonim ***** válasza:
45%

"nemzeti... emberkék kötöttek emiatt belém..."


Amúgy te nemzettelen vagy? Csak hogy tudjuk, mihez tartsuk magunkat.

2012. jún. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!