Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miert bunkok az emberek...

Miert bunkok az emberek Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Nem magyarorszagon elek, de jartam mar ott es az a tapasztalatom , hogy az emberek tobsege bunko , miert van ez igy ? vagy csak en fogtam ki rossz emebereket, de az interneten is tarsadalmi oldalokon is azt vettem eszre, hogy a magyarok nem tisztelik a masikat, legfokepp a fiatalok ( tisztelet a kivetelnek )
2012. jún. 21. 13:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
ezekell a komentjeitekkel pont azt bizonyitsatok , hogy bekepzeltek es bunkok vagytok
2012. jún. 21. 14:55
 12/20 anonim ***** válasza:
ez nem feltétlenül Magyarország és nem Magyarország közti különbség.ez kisváros nagyváros jelenség.gondolom ahol laksz ott szinte mindenki ismer mindenkit.és zárt közösségben bárhol bármikor bármiről dumcsiztok.Nos itt Pesten ha valami vadidegen átutazó leszólít azt várva hogy 10 percen keresztül ecsetelem majd neki hogyan,mivel juthat el innen oda majd onnan amoda...hát akkor én se vagyok mindig gentleman típus-noha egyébként tök rendes embernek tartanak engem számon.
2012. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
18%

Budapesten kevesebb a bunkó.

Én Budán élek, itt nagyobb az aránya a normális embereknek.Sokat mosolyognak és közvetlenek , haladó szellemiségűek.

Direkt úgy intézek mindent , mindig ,hogy ne kelljen a pesti részre átmennem mert ott tényleg mint a gyászmenet.Az a keserűség , az emberek olyan képet vágnak mintha 1 citrom lenne a szájukban állandóan.Lehangoló.


Össze lehet hasonlítani a pesti és budai részt.Totál más.

2012. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"ezekell a komentjeitekkel pont azt bizonyitsatok , hogy bekepzeltek es bunkok vagytok"


oh, the irony...

2012. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"ez kisváros nagyváros jelenség"


Ez így nem igaz. Ez anyagiakkal összefüggő jelenség. Egy gazdagabb, élhetőbb ország nagyvárosaiban sokkal figyelmesebbek, udvariasabbak az emberek. Ott ahol az a napi gond, hogy lesz-e mit enni, az embereket nem érdekli a másik.

2012. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a magyar politika miatt van ez így. Egyébként tudok mégbunkóbbakat a magyaroknál: az amcsik. Ők már azért legyökéreznek, ha valamit megkérdezel, iszonyat nagyképűek és emellett meg iszonyat buták. Én az amcsik után azt mondtam, hogy örülök, hogy nálunk csak ennyire bunkók az emberek :D Szóval van lejjebb is, sokkal lejjebb... :D Amúgy te hol élsz?
2012. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nálunk tényleg számít, hogy vidéken vagy a fővárosban találkozol az emberekkel. Én pestiként mondom, hogy a vidékiek sokkal, de sokkal normálisabbak, mint a budapestiek! A vidékiek tök normálisak.
2012. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
87%

15:23 "Budapesten kevesebb a bunkó."

Érdekes, a vidékiek közül szinte mindenki ennek az ellenkezőjét tapasztalja. Mondjuk azt sem értem, hogy egy olyan város, mint például Pécs, mi alapon számít "vidéknek".

2012. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
NE provokáld a magyarokat! Így tényleg magad köré vonzod a bunkókat. Próbáld máshogy megközelíteni ezt a megismerés dolgot. A provokációval egyből egy negatív skatulyába lököd őket, ez a te életedre is negatív hatással lesz. Magaddal tolsz ki.
2012. jún. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

kedves Budaifan

én ugye szintén budapesti vagyok(speciel én a pesti oldalon lakom)és a 25év alatt 3szor akartak kirabolni:egyszer Pesten egyszer Budán és egyszer meg pont a hídon..azaz 1,5:1,5 az állás(elég szoros).a hegyek sokat dobnak Budán de amúgy önámítás ennyire felsöbbrendűsködni hacsak nem pont a villanegyedben laksz.Nincs Manhattan vs Bronx kaliberű különbség a két városrész közt

2012. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!