Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miert bunkok az emberek...

Miert bunkok az emberek Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Nem magyarorszagon elek, de jartam mar ott es az a tapasztalatom , hogy az emberek tobsege bunko , miert van ez igy ? vagy csak en fogtam ki rossz emebereket, de az interneten is tarsadalmi oldalokon is azt vettem eszre, hogy a magyarok nem tisztelik a masikat, legfokepp a fiatalok ( tisztelet a kivetelnek )
2012. jún. 21. 13:32
1 2
 1/20 anonim válasza:
A fiatalok önmagukban beképzeltek,és nagyképűek (tisztelet a kivételnek) mert nagynak hiszik magukat. De a magyar politika is szerepet játszhat a bunkóságban. Elvégre nagyon kezd lesüllyedni Magyarország, és ez nyomasztó lehet a népünknek...
2012. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ertem , nagyon sajnalom, csak nekem egy kicsit furcsa volt, hogy kerdeztem valamit es flegman valaszoltak ... :) , de vegulis neveles kerdese is :)
2012. jún. 21. 13:41
 3/20 anonim ***** válasza:
mert nehéz az élet, sz@r a kedvük
2012. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 nem dávid ***** válasza:
mert az embereken rajta van a mindennapi megélhetési terhei... de azért találkoztam sok olyan emberrel is aki nem bunkó...
2012. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
persze en is , es mindenkinek vannak gondjai, de nem kell mindenkire raharitani szerintem :) koszonom a valaszokat :)
2012. jún. 21. 13:57
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hol élsz? Egyébként bunkók minden országban vannak, de gondolom, nem éltél itt huzamosabb ideig és valószínűleg a rossz emberekkel futottál össze. Az interneten meg általában mindenki bunkó, nem csak a magyarok.
2012. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Az interneten meg általában mindenki bunkó, nem csak a magyarok."


Ebben sok igazsag van. De azert nem ez a teljes igazsag.

2012. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szlovakian elek , eleg sokat voltam magyarorszagon , es persze nalunk is vannak bunkok , es miert kell az interneten bunkonak lenni ?
2012. jún. 21. 14:08
 9/20 anonim ***** válasza:
Általánosságban a határon túl rekedt magyarok kulturáltabban viselkednek, mint az itthoniak, mindegy, hogy Erdélyről, a Felvidékről, Kárpátaljáról, stb. beszélünk. Talán ott jobban tisztelik egymást, mivel jobban rá vannak szorulva az együttműködésre.
2012. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
nem vagyzunk bunkok te köcsög
2012. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!