Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a kütyüktől eltekintve 2000 óta lényegében nem fejlődött a világ?

Figyelt kérdés
Szemben pl. a 70-es, 80-as, 90-es évekkel, mert ha látsz egy filmet ezekből az időkből, könnyen meg lehet mondani hogy kb. mikori, de pl. 2004 és 2009 megkülönböztetésével bajban lennék, de akár lehet 2012 is, mert szinte nem változott semmi. Jól látom, vagy csalóka ez a kép?
2012. jún. 15. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát azt hiszem erre mondják, hogy nincs új a nap alatt!
2012. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kilencvenes években éreztem úgy, hogy egyáltalán nem fejlődik a világ. Dehogynem, egy idő után neked is fel fog tűnni.
2012. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Fejlődött az, csak visszafelé. Lejjebb mentek a bérek és visszatértünk a gépek nélküli munkavégzéshez.
2012. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Az informatika és a globalizáció terén hatalmas fejlődés ment végbe. 10 éve még ritkaság volt az internet, most meg alap dolog, hogy ott figyel a zsebemben.
2012. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Állítólag a legősibb mesterség már évezredek óta változatlan. De van olyan tudományág, amely fiatalabb 10 évnél. Van ilyen ország is. Szerintem tévedsz. Az utóbbi 10 évben rengeteg találmány született meg, csak ma hozzá vagy szokva egy bizonyos fejlődési ütemhez, ezért nem tűnik gyorsnak. De várj csak egy kicsit, kibontakozik a válság és akkor lehet, hogy megtapasztaljuk a 80-as éveket. Remélem azért nem így lesz.
2012. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb ember 1974 és 1979 megkülönböztetésével is bajban lenne. De a 90-es éveket simán meg lehet különböztetni a 2000-es évektől.
2012. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem tűnik fel, mert benne élsz. Ha mondjuk már 2020-at fogunk írni, visszagondolva szerintem fel fog tűnni.
2012. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!