Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért olyan "rámenősek" a...

Miért olyan "rámenősek" a Jobbikosok?

Figyelt kérdés
Volt "szerencsém" találkozni egy Jobbikossal. Minden áron meg akart "téríteni". Nagyon csúnyán szídta a zsidókat, a romákat. Többször elmondtam neki hogy hagyjon engem békén az ilyenekkel, ne akarjon "megtéríteni", se beszervezni sehova se. A Jobbiknál ez a fajta "tagszerzés" a divat? (amit mondott az az egyik fülemen be, a másikon ki. Azon gondolkodtam, azt mondom neki zsidó vagyok, pedig nem.) Ráadásul úgy állt előttem, olyan testtartással, mint ahogy a nácikat lehet látni a filmeken. Sőt, még a csizmája sarkát is úgy csapta össze. Számomra rémisztő volt. Miért ilyenek a Jobbikosok?
2012. máj. 28. 20:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én nem látom Magyarországon az általad felvázolt náci diktatúrát, viszont a cigányputrik tanúsága szerint a cigányokkal kapcsolatos nézetek nem általánosítások, hanem tapasztalatok.
2012. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

ez csak egy szimpatizáns volt

aki holnap más pártnak lesz a szimpatizánsa


ha meg akarod ismerni az igazi jobbikot ne a szimpatizánsok felől közelítsd meg

nézd meg pl parlamenti közvetítéseket

2012. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hol vázoltam én náci diktatúrát? Te jó ég... Ami pedig a romákat illeti, róluk is elmondható hogy nem minden roma "rossz", ugyanúgy ahogy ezek szerint nem minden Jobbikos "furcsa".
2012. máj. 28. 22:14
 14/19 A kérdező kommentje:
Frakk! Ez az ember akivel találkoztam fanatikus volt az biztos. A Jobbik hogyan engedheti meg magának hogy ilyen tagjai legyenek?
2012. máj. 28. 22:16
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem unjátok még az örökös provokációt? Nem tetszik valami kislány? El lehet menni innen!!!
2012. máj. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

„Ha már itt tartunk, a Jobbiknak joga van minden zsidót, romát egy kalap alá venni”


Nem veszi mindet egy kalap alá.


Egyébként valószínűleg naponta több tucat, vagy több száz jobbikos mellett mész el, anélkül hogy bármit is sejtenél. Szerintem jobbikos és jobbikos közt óriási különbségek vannak, akár párton kívül, akár azon belül.

2012. máj. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Tehát találkoztál eggyel, és jöttél azonnal feltenni a kérdést, tényszerűnek beállítva a tapasztalataidat az összesre nézve. "


A jobbikosok ezt csinálják a kisebbségekkel. Pártprogram szinten. Nekik szabad?

2012. máj. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=snzQwqsJ7Ys&feature=related

Ez egy nagyon jó válasz hogy miért csak a JOBBIK mert én mint Jobbikos csak Magyarország érdekeit helyezem előtérbe és azt akarom hogy a magyar embereknek legyen jó! Nem érdekel a zsidózás, nem érdekel a cigányozás, a nácizás csak MAGYARORSZÁG érdekel!

2012. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Én ilyenkor azt szoktam kérdezni, hogy miért kell általánosítani?!


Mindenhol vannak ilyen 'feketebárányok'.


Ha nagyon kell választani, akkor Jobbikos vagyok, és így azt javaslom, nem csak ezzel, hanem bármi mással kapcsolatban, ha valamit rád akarnak erőltetni:

fapofával, érzelmek nélkül utasítsd vissza, amit akarnak, ha ez nem elég, fapofával, érzelmek nélkül kérdezd meg, melyik részét nem értette a nemnek?

2012. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!