Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért olyan "rámenősek" a...

Miért olyan "rámenősek" a Jobbikosok?

Figyelt kérdés
Volt "szerencsém" találkozni egy Jobbikossal. Minden áron meg akart "téríteni". Nagyon csúnyán szídta a zsidókat, a romákat. Többször elmondtam neki hogy hagyjon engem békén az ilyenekkel, ne akarjon "megtéríteni", se beszervezni sehova se. A Jobbiknál ez a fajta "tagszerzés" a divat? (amit mondott az az egyik fülemen be, a másikon ki. Azon gondolkodtam, azt mondom neki zsidó vagyok, pedig nem.) Ráadásul úgy állt előttem, olyan testtartással, mint ahogy a nácikat lehet látni a filmeken. Sőt, még a csizmája sarkát is úgy csapta össze. Számomra rémisztő volt. Miért ilyenek a Jobbikosok?
2012. máj. 28. 20:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Tehát találkoztál eggyel, és jöttél azonnal feltenni a kérdést, tényszerűnek beállítva a tapasztalataidat az összesre nézve. Értem.
2012. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Személyes tapasztalat hogy a jobbikosok 80%-a ilyen.
2012. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nekem ez az egy is elég volt, elhiheted. Sőt sok is. Viszont "megvédheted" őket ha gondolod.
2012. máj. 28. 20:35
 4/19 A kérdező kommentje:
30 éves nő vagyok, és bevallom, megijedtem tőle.
2012. máj. 28. 20:36
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az első válaszoló nem megvédeni akarta őket. Egyetértek vele abban, hogy 1 ilyen miatt hülyeség általánosítani és értelmetlen a kérdésed. Én találkoztam már rámenős FIDESZ, MSZP, LMP, Jobbik szimpatizánssal is, nem is eggyel. Mégse közöltem tényként, hogy annak a pártnak a követői rámenősek.
2012. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Amúgy próbált már agresszív katolikus is megtéríteni, de ettől még a többi nem akart. Ha már itt tartunk.
2012. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nekem nőként elég rémisztő volt ez az "élmény". Egy hittérítő, vagy más párt képviselői nem hinném hogy náci pózba vágja magát, és nekiállna zsidózni meg cigányozni...
2012. máj. 28. 20:46
 8/19 anonim ***** válasza:
10%

bocsánat, de egy 30 éves nő komolyan kiír egy ilyen kérdést?

mesterségesnek tűnik


azért mert egy pártnak vannak hőzöngő idióta szimpatizánsai,abból még nem következik a párt rosszasága

ez gyerekes általánosítás

meg hát az adott párt vezetőit kell alaposan megvizsgálni (munkájukat stb.) nem a piaci térítőket

2012. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

és május végén ki van csizmában?

kamu kérdés

2012. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez nem most történt, hanem kb két hónapja, de ez lényegtelen. Általánosítok? Igen valószínűleg így van. Viszont: ez az ember a Jobbikot képviselte, tehát neki, az ő viselkedésének köszönhető hogy így gondolkodom. Szerintem ezzel a legtöbb ember így van. Pl az emberek többsége általánosít ha a cigányokról van szó. Ha már itt tartunk, a Jobbiknak joga van minden zsidót, romát egy kalap alá venni, de én egy Jobbikos viselkedéséből nem vonhatok le következtetést, mert az általánosítás? A Jobbik nem ugyanezt teszi a zsidókkal, és a cigányokkal?
2012. máj. 28. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!