Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak én utálom borzasztóan...

Csak én utálom borzasztóan ezt az országot?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi sem jó itt. Se a politika, a maga korrupt, mindent magának akaró ismérveivel. Se a gazdasága, ami egyre jobban csúszik le. Se közélet.

Az emberek se, egyszerűen borzasztó, hogy milyen primitív, bunkó, beképzelt emberek élnek itt.

Alapvetően én vagyok pesszimista, vagy tényleg ennyire semmi ez az ország?


2012. máj. 24. 22:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%

Nem az ország szar, hanem az okoskodó senkiháziak, akiknek hatalmas a pofájuk, és azt hiszik mindenhez értenek.

Amúgy meg hát ja, elég pesszimista vagy. Nem tudom hogy élsz de van interneted és számítógéped, szóval van mit kajálnod is. Úgyhogy ne panaszkodj, hanem dolgozz tisztességesen. A változást mindenkinek magában kell kezdeni, nem másokat kritizálni...

Amihez meg nem értesz arról ne okoskodj.

2012. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
14%

olyan meg nem létezik hogy magyar mentalitás. hülyeség. egy kitalált pesszimista ostobaság, hogy legyen min panaszkodni.

ilyen nincs, kész...

2012. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
3%
Csak te utálod, de szar neked. Megsúgom, rossz szemüvegen nézed a világot! ;)
2012. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
nem csak az emberekkel van gond hanem a gerinctelen vezetőkel kilopnak mindent utána meg hatalmas adókal akarják helyre rakni.Vicc ami itt van fizetés a békasegge alatt van és lassan már csak a levegőért nem kell adózni és nem azért szidják MO mert "divat" hanem mert lassan nem lehet megélni ha csak nem vagy cigány mert akkor jár a több százezres segély. Nem hiába akarnak ki menni a fiatalok külföldre hiszen itthon megélni se könnyű de ha véletlen jó állásod van akkor is 5x annyit keresel külföldön.
2012. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
91%
Én egyre jobban utálom sajnos. Az emberek óriási rosszindulata már megőrjít. Ha bekerülsz egy magyar közösségbe és kicsit is nem akarsz a csürhével tartani, már úgy kinéznek, hogy az szégyen. A vezetőkről no comment. Nekem is vannak barátaim de én nagyon szeretnék innen elmenni, egyszerűen nem tudok beleilleszkedni a magyarok gondolkodásmódjába, és őszintén szólva nem is akarok, nagyon szomorú dolog ez. A legdurvább, hogy az ember még a saját rokonában sem bízhat meg.
2012. júl. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%
a tanult magyarok nagyképűek az ország szar ennyi a politikusok köcsögök
2012. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
87%
mi vagyunk a hibásak inkább a politikusok .A kajákat tudják emelni,a benzint tudják emelni, az innivalóket tudják emelni, a dugó díjat tudják bevezetni, de a fizetést nem tudják emelni, a nyugdíjt sem úgy hogy rohaggy meg magyarország.Éljen NÉMETORSZÁG
2012. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!