Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak én utálom borzasztóan...

Csak én utálom borzasztóan ezt az országot?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi sem jó itt. Se a politika, a maga korrupt, mindent magának akaró ismérveivel. Se a gazdasága, ami egyre jobban csúszik le. Se közélet.

Az emberek se, egyszerűen borzasztó, hogy milyen primitív, bunkó, beképzelt emberek élnek itt.

Alapvetően én vagyok pesszimista, vagy tényleg ennyire semmi ez az ország?


2012. máj. 24. 22:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
én is utálóm nem magát az országot hanem akik irányítják gondolom te is erre gondoltál :D
2012. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem csak az irányítóival van a gond. Hanem ezzel a 10milla emberrel, tisztelet annak az 5% kivételnek. Mivel a hatalom forrása a nép, ezért nem csodálkozom, hogy milyen emberek ülnek bent a parlamentbe...
2012. máj. 24. 23:01
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
Én az országot nem utálom,csak az embereket,jobban mondva ezt a fajta mentalitást.
2012. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Még mindig nem tudjuk melyik országról van szó!? Hol vagy?
2012. máj. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Én szeretem ezt a csodálatos országot, ahol születtem, felnőttem, dolgoztam, ahol a gyerekeim születtek, és ahol meg fogok majd halni.
2012. máj. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Shai-Hulud ***** válasza:
30%

Igen, csak te utálod.

De elárulom, a világ más tájain is emberek élnek, és csak innen nézve látszik úgy, mintha azok aztán hű de sokkal jobbak lennének.


Tudod, a szomszéd füve mindig zöldebb.

2012. máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
igaza van ez az ország el van baszva vicc az egész csoda hogy a levegőért nem adózunk emelet meg nevetséges a fizetés... persze ez nem az ország hibája hanem a vezetőké de ez által az országot is meg utálja az ember.
2012. máj. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
A politika csak annyira korrupt, mint az átlagember. Az ország az emberek miatt olyan, amilyen. Igen, miattad is. Igen, te is egyszerű, primitív, bunkó és beképzelt vagy. Persze nem kimondottan rólad beszélek, hanem úgy általában mindenkiről. Ami hiányzik, az az egymás és a törvény iránti tisztelet. Amíg ez nincs meg, addig nem lesz itt semmi.
2012. máj. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Vree ***** válasza:
44%

A világ 2/3-a rosszabbul él. Érdemes ezért egy kicsit hálásnak lenni. De annak is megvannak az előnyei, ha az ember kelet-európai.


Kétségtelen hogy sokat lehet tanulni más országoktól, és mindenképpen óriási haszon, ha az ember valamennyire kifelé is tekint. De engem az irritál inkább kimondottan amikor valaki valami apró-cseprő bosszúság miatt rágyújt az "ebbenarohadtországban..." litániára. (Ami megjegyzem, -szintén- nem csak nálunk fordul elő; még az amcsik között is szidják a sajátjukat, hogyezarohadt egészségügyi rendszer, megezeka szemét elcsalt választások, ésatöbbi.)

2012. máj. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%

"Csak én utálom borzasztóan ezt az országot?"


Nekem vannak barátaim.

2012. máj. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!