Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy ha 15...

Mért van az, hogy ha 15 évesen meg van a véleményem a politikáról, és nézeteim is vannak, akkor már "selejtnek"néznek?

Figyelt kérdés
A világ és a magyar politikai történéseiről is tájékozott vagyok.15 évesen katona akarok lenni,és a haditechnika,és háborúk is olyan fokon érdekelnek,hogy egyszer országos 1. lettem egy haditechnikai versenyből(Főleg 1939-1989). Ráadásul nem veszem be a maszlagokat,és idősebb embereket ez eléggé zavarja.
2012. ápr. 11. 16:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
6%

Kirájjhekker még él? :D

Én itt régebben Dubiis Libertas néven futottam, már akkor nagy szám volt a hülyéje.

Tényleg, a "gőzgépes hülye" adott magáról életjelet? :D

2012. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
62%
A héten volt itt kirájjhekker (hosszú idő után). Mindenkit korcsozott meg fel akart köttetni.
2012. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
59%
Él és virul és ott folytatta ahol abbahagyta:)
2012. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

" A kérdező kommentje:


A tudást nem könyvből szereztem!"


15 évesen mi másból?! Csak nem végigharcoltad a két Világháborút, esetleg zsoldoskodtál a Dél-Szláv háborúban, vagy Irakban?! Vagy olyan baromi nagy élettapasztalatod van?

2012. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
7%

"A héten volt itt kirájjhekker (hosszú idő után). Mindenkit korcsozott meg fel akart köttetni.

"


Hát ezt olvasva lefordultam a székről a nevetés miatt :D. Én is láttam ezt az alakot én is korcs voltam a szemében, bár lehet, hogy nem egyről beszélünk.

2012. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
14 éves vagyok nekem is meg van a véleményem a politikáról és én is katona szeretnék lenni.Ahogy meg lesz az éretségi el is megyek.Már néztem is hogy lehet jelentkezni.A fegyverek engem is érdekelnek és rengeteg háborús filmet nézek és háborús játékkal játszom és ilyen oldalakat is nézek mert leköt eléggé.Már szinte kívülről tudom az első és a második világháború történetét.De az utána következőket is:Koreai,Vietnámi,Öböl háború,Iraqi,Afganisztáni,stb.De tényleg idegesítő amikor mondják hogy úgy sem lesz belőled katona mert úgyis meg gondolod magad.
2012. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

"Ahogy meg lesz az éretségi el is megyek."


Aztán engem meg főbe fog lőni? :/

2012. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
95%
Hány 14-15 éves fog még ide írni, azt bizonygatva, hogy mennyire értenek a politikához? Senki nem fog leborulni előttetek, csak azért, mert itt hencegtek.
2012. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz selejt alatt? Meg honnan szerezted az infót ha nem könyvből?

Nem akarlak megbántani, nem akarok kötekedni sem, de ebben korban akit egy kicsit is vonz a háborúsdi meg a politika az mind azt érzi, hogy jobban ért hozzá bárki másnál.

14 évesen még én is katona akartam lenni, de minimum miniszterelnök és aztán jól elrendezni mindent. Olyan 10 éves korom óta olvastam folyamatosan a háborúkról, legalább két tucatot csak a 2.vh-ról, egyszóval majdnem úgy mint te.

De most már sok mindent másként látok. Nem akarlak lebeszélni a seregről, az a e dolgod, de az idősebbeket lehet a szerénytelenséged zavarja. Legalábbis én már rájöttem, hogy abszolút nem értek jobban a dolgokhoz a szakmában levőknél.

16/F

2012. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
19%
Én 15 éves vagyok, mint ahogy az előttem szóló 14 éves, és maga a kérdező is, én is katona szeretnék lenni(mily meglepő). A politikáról szintén megvan a véleményem, amit inkább nem írok ide, úgyis csak a konfliktus lenne belőle. Észrevételeim alapján egyre inkább nő azoknak a fiataloknak a száma, akik érdeklődnek a politika iránt és meg is van a véleményük(most csak saját baráti körömből indulok ki). Hogy ennek milyen következményei lesznek a jövőben, hát ki tudja, de azért nem árt, ha 18 éves korunkban majd nem úgy megyünk el szavazni, hogy van egy kialakult politikai nézetünk.(MAGÁNVÉLEMÉNY)
2012. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!