Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik idióta találta ki,...

Melyik idióta találta ki, hogy megadóztatjuk jól a diákmunkát a bevételért, ugyanakkor eltiltjuk a passzív hallgatókat?

Figyelt kérdés

Őszintén, melyik marharépa szülte meg ezt? Adózni kell a diákmunka után, tehát növeljük az állam bevételét, eddig oké, bár nyilván nem jó. Ám nagyon csavaros módon a passzív féléves hallgatókat meg eltiltjuk a diákmunkától.

Eredmény:a bevétel nem több, mert nagyon sok munkát aktív hallgató nem is tudna végezni a feltételek miatt és egy rakás diák van nehéz helyzetben kereset nélkül, pl én is. Persze feltalálom magam, de mégis hogy lehet egyeseknek ilyen kevés esze? Mi ebben a logika?


2012. ápr. 3. 09:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
39%

Ezek tanulni?

Akik fel vannak lazadva, mert ez evtol nem lehet bekerulni kettessel meg harmassal csak full otossel?

Hidat tervezni?

Te max mosogatni fogsz kulfoldon aztan cso.

2012. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Teljesen egyetértek veled! Én a BME-n vagyok építőmérnök szakon és majdnem ugyanez a problémám. Csak én aktív féléven vagyok és alig van olyan munka, amit így el tudnék vállalni. Egyszerűen nem értem meg, hogy akarnak AKTÍV féléves NAPPALIS hallgatókat felvenni heti 5 napban, 8 órás munkavégzésre?? Nem tudom felfogni. Pont ugyanezen gondolkoztam, mert benne van a pakliban sajnos, hogy kicsúszok az állami félévekből, hogy elmegyek egy passzív félévre, dolgozom és akkor ki tudom fizetni a sulit (diákhitel szóba sem jöhet!!) Miután meghallottam ezt, nem kicsit akadtam ki. Aki ezeket a törvényeket (vagy miket) hozzák, meg azok a nagyonokosak akik az előbb jól leosztottak, életükben nem olvastak még diákmunkás hirdetést, arról nem is beszélve, hogy ilyen problémájuk sohasem volt...undorító ami itt folyik...

2012. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!