Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az ha a zsidókról...

Miért van az ha a zsidókról negatívan beszélek itt az oldalon egyből lepontoznak 0%, de ha az egekig dicsőítem őket akkor tuti 100%-ra pontoznak?!

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 15:28
1 2
 11/16 yossarian44 ***** válasza:
92%

Kérem, én egy linket kértem, ami azt bizonyítja, hogy a zsidók dicsőítgetéséért felpontozás jár, erre nem lepontoztak?


Úgy látszik a valóságban nincs ilyen link, és egyeseket frusztrál is ennek hiánya...

2012. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igazából pont fordítva van aki zsidózik össze vissza az egyből felpontozzák.De akik nem utálják őket (nincs köze a dicsőítéshez) akkor egyből levisznek 30 százalék alá. És az elsőnek egy aprót igaza van.
2012. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
94%

7# Talán bizony nem véletlenül van az, hogy viszonylag kevés zsidó él Magyarországon. Ennek semmi köze a föld minőségéhez, stb. az ok talán a xx. századi történelemben keresendő.

Persze a történelemkönyveket is zsidók írták, ugyebár!

Mellesleg azok zsidóznak, akik másra képtelenek!

(Vagyis azoknak van szükségük bűnbakra, akik nem képesek felelősen gondolkodni, és cselekedni.)

2012. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
0%

Hol lehet megnézni, hogy lepontoznak-e? Különben én sem láttam ilyet.

A zsidók furcsa népség.

2012. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A történelemkönyveket zsidók írták?? Ez egy nagy tévedés. röhejes is lenne...

És teljesen igaz az hogy lepontozzák azt, aki megvédeni próbálja a becsületüket, és 100%-ot kap, aki szidja őket. Emerek ébresztő! Tenni kell az antiszemitizmus ellen!

2012. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

lehet, hogy gép befolyásolja a szavazatokat


része lehet ez is a mindennapi tudatformálásnak

2012. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!