Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szólsz Kertész Ákos...

Mit szólsz Kertész Ákos távozásához?

Figyelt kérdés

80 évesen kivándorolt Kanadába, és menedékjogot kért. A közleményében az ellene indult politikai hecckampányra és az állandó fizikai fenyegetettsége, zaklatásokra hivatkozik.


[link]



2012. márc. 4. 07:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
47%

"Nem kell megmondani, magad is tudod.

"


Látom magadra ismertél.

2012. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
13%

"Sőt, nem is a kormány utálata miatt. Ő a nép utálata miatt. Egy rasszista segglyuk "


Szerintem ő is ugyan olyan rasszista, mint azok a tinik akik ide járnak játszani a felsőbbrendű magyart (holott kevés olyan keverék nép van a Földön mint mi). Különösen szórakoztat amikor veri a mellét az ilyen a 100% magyar feliratú pólójában Scwarchmüller vezetéknévvel. Szerintem őket is elvihetné magukkal és akkor egy kicsit lenne jobb itt.

2012. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Hát igen, a 4-es válaszoló figyelemre méltó szempontot vetett fel. Ennek a kivándorlásnak várhatóan tényleg lesz egy olyan értelmezése, hogy most már nem csak a cigányok kénytelenek menekülni a magyarországi üldözés elől, de a zsidók is. Köszönöm a többi választ is.
2012. márc. 4. 14:43
 14/29 anonim ***** válasza:
29%
Én is itt hagynám ezt a "Narancsos szemétdombot", ha ennyi sok demagóg idióta vadbarom nácival van tele az ország, akik mind azt hiszik, hogy a kijelentéseitől hirtelen hazaárulóvá, antimagyarrá válik. A "genetikailag alattvalót" én is erős túlzásnak gondoltam, viszont azt meg visszavonta. Nem szabadna senkit a szavai alapján megítélni, sokkal inkább a tettei alapján...
2012. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
23%

(Előző vagyok)

Nem utálja a népet. Arra célzott, hogy a magyar történelem egyes vezéregyéniségei sorra kudarcot vallottak, emiatt is volt annyi szenvedése a magyar népnek. Ettől nem értem miért lenne kevésbé magyar. Ő egy író, ha akarjátok egy kalap alá lehet venni pl. Radnótival aki szintén zsidó volt.

2012. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
39%

". Az ilyen ember, maradjon is ott, de semmit se reméljen Magyarországtól."


Hát ez nem lesz senkinek visszatartóerő. Nem sok ember kapott bármit is ettől az országtól.

2012. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
35%

"15. Radnótival egy sorban emlegetni Kertészt, olyan mint a fenséges lakomát hasnolítanád a mocskos disznó ürülékéhez.

"


Miért? Ha ebben a korban élne őt is mocskos zsidónak állítaná be a ""nemzeti"" oldal.

2012. márc. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
73%

"A stílus maga az ember."

Ezt a németekkel lehet meg lehet játszani amire gondolt az írásában Kertész, de a legtöbb helyen hasonlót váltana ki. Próbálná meg egy amerikai író ezt. Vagy horvát. Vagy szerb. Vagy román. Vagy szlovák. Vagy spanyol. Vagy sorolhatnám.

2012. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 23:23


Neked sincs egy önálló gondolatod, mi? Ez a kuruc tényleg megtalálta a legbefolyásolhatóbb, legtudatlanabb ebereket. Nagyon fogjátok magatokat szégyellni mikor már nem lesz divat ez a divatnácizmus. Magyarságból meg nem lehet megtölteni a hűtőt.

2012. márc. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
54%

"Magyarságból meg nem lehet megtölteni a hűtőt."


Előttem írónak, tényleg nem lehet, de maga értelmében mi értelme van az életnek, ha csak a hűtőt akarod megtölteni ez az életcélod?

Természetesen mindenkinek vannak céljai, érdekei, de ha széthúzás van egy országon belül, akkor anarchia lesz és az senkinek sem jó. Így ha van egy biztos összetartó erő, ami a magyarság tudat az mindenkire jóhatással van, még arra is, aki teljesen máshogy gondolkodik.

2012. márc. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!