Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szólsz Kertész Ákos...

Mit szólsz Kertész Ákos távozásához?

Figyelt kérdés

80 évesen kivándorolt Kanadába, és menedékjogot kért. A közleményében az ellene indult politikai hecckampányra és az állandó fizikai fenyegetettsége, zaklatásokra hivatkozik.


[link]



2012. márc. 4. 07:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Elképesztő mértékben nem érdekel. Jobb is, ha elhúz a fenébe, ha már ennyire utálja a magyarokat. Nekem nem fog hiányozni!
2012. márc. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Az első helyes döntése 80 évesen.Költözzön Mohácsi Viktóriához.Bár szerintem még visszajön, mielőtt megdöglik.
2012. márc. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%
Ideje volt, bár nem sok minden fog változni, mert ott is szervezkedni fog ellenünk. Mehetne a többi társa is vele együtt, itt a sok bérkommentelőre gondolok, akik ide írogatnak. Majd egy jól nevelt, becsületes, tisztességes roma család biztos befogadja! ;)
2012. márc. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%
Ez a Magyarország elleni összehangolt támadás része. Azt kívánja igazolni, hogy itt nem csak a cigányok ellen folyik a megkülönböztetés. Szerencsére a kanadaiak is kezdik látni, hogy mire is megy ki a játék.
2012. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%

Ó hadd egyem a kis szívét! Veszélyben érzi magát?

Én mondjuk nem engedném el. Amit mondott, az kimeríti a gyűlöletbeszéd fogalmát.

2012. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Aki ingerkedik, ne csodálkozzon, ha nem kap baráti hangvételű üzeneteket. 80 évesen jutott eszébe keménykedni? Alig átlátszó a dolog, amúgy -.-
2012. márc. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
Majd pont rá van ott szükség.
2012. márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Húzzon is a fenébe.
2012. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
34%
Őszintén? Ezt a narancsos szemétdombot én is itt hagynám ha lenne rá pénzem. Gondolom sokan vagyunk még így. Persze vannak olyanok is akiket némi nemzeti színű limlommal (lásd. amiket budaházy elkezdett árulni az a gyurcsány beszéd után -> még jó, hogy ő nem a helyzeten és a hangulaton nyerészkedő alak, hanem szabadságharcos), nemzeti együttműködéssel és erdélyi kannás borral meg lehet venni. Szerintem ezekkel nem lehet jól lakni. Jó, persze, tudom, most jönnek majd a bakancsos tinik és jól megmondják, hogy hazaáruló zsidó vagyok.
2012. márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell megmondani, magad is tudod.
2012. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!