Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Trianon óta csak gyengülünk?

Trianon óta csak gyengülünk?

Figyelt kérdés
Mármint elszegényedik az ország +csőken a lakosság ROMÁK kivételével ami gazdaságilag is kihat, a külföldi környező magyarok pedig kihalnak lassan vagy csak nem beszélik a magyar nyelvet, Ezért ugy gondolom, hogy akik ezel a helyzetekel is törödne igazán az a JOBBIK! és utálom mikor Vonát meg társait ezért le raszizák
2012. febr. 24. 13:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Nikola Teslát is milyen gyönyörűen kiutáltuk, mert szláv volt, pedig akkor hol volt még Trianon.
2012. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
33%

Sajnos igen, nagyon sokat ártott Trianon, gazdaságilag és lelkileg is. Vona rasszistának nevezése hazugság és képmutatás.

Amúgy sokat javítana az ország helyzetén az is, ha a polgárai (köztük te is) megtanulnának HELYESEN magyarul.

2012. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
félig vagyok magyar
2012. febr. 24. 14:28
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Éppen ez az egyik sarkalatos pontja ennek a nagy divat jobbikozásnak, ami most a "sokat látott és tapasztalt" 16 éves gyerekek körében elterjedt. Felnőnek egy szegény családban, otthon mást sem hallanak csak hogy szemét Orbán, mocskos cigányok, zsidók, utána hallanak a jobbikról akik ezeket mind utálják, na ők majd rendbe tennék ezt az "áldatlan" állapotot, és máris ők lesznek az istenek a szemükben, holott még írni sem tudnak normálisan. Ne haragudj, de éppen ez az egyik ami miatt a jobbikot nem lehet komolyan venni, a másik meg a viselkedésük, felfogásuk. Nagy részük a Fradi kemény mag szintjén áll. A programjukkal meg kár példálózni, olvastam, az egész úgy megvalósíthatatlan ahogy van, és az államcsőd is garantált.
2012. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%
Akkor az írás kritizálása miatt elnézést.
2012. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Trianon volt, ezen nem lehet változtatni.

De még, a saját portánkon sem tudunk rendet rakni, akkor meg mit akarunk a határok átrendezésével?

2012. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Akkor inkább csatlakozunk Amerikához mind az EU hoz már csak a történelem miat
2012. febr. 24. 14:43
 8/22 A kérdező kommentje:
mert az Evropska Unije egy rakass sz*rr
2012. febr. 24. 14:49
 9/22 anonim ***** válasza:
27%

Amerikához?

Még mit ne!

Én jobban tisztelem Iránt, de nem vagyok iszlám fundamentalista, csak nem veszem be, az atombombás marhaságot, amivel pont Izrael és USA ugat.

2012. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
nekem pont ez a ket orszag a peldakepem
2012. febr. 24. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!