Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A japán gazdaság társadalomföl...

A japán gazdaság társadalomföldrajzi hatása a Csendes-óceáni térségre!? HELP

Figyelt kérdés
Nos, földrajz tételeket dolgozom ki - szorgosan. 20ból már megvan 17. De ennél a résznél elakadtam. Nagyon hálás lennék ha valaki segítene! Elképzelhető, hogy jelentkezem még. Ugye 3 tétel még hátravan, lehet hogy még lesz olyan amivel bajban leszek. Köszönöm előre is!!!
2012. febr. 3. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, egy teljes tételt nem tudok neked leírni, csak segíteni tudok. Itt ugye arról van szó hogy a "japán gazdasági csoda" (1950-1960-as évek) bekövetkezése után a környezetetszennyező illetve a nyersanyagigényes iparágakat kitelepítették más Kelet-Ázsiai országokba, ahol olcsó munkaerőt találtak. Meg ugye a többi "kistigris" követte a japán gazdasági utat és így fejlődtek utána ők is.
2012. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megoldottam a problémát, kidolgoztam a tételt, nagy nehézségek árán. Ha valakinek segítség kell benne, írjon privátot!
2012. febr. 8. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!