Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisoknak mi a céljuk?

A liberálisoknak mi a céljuk?

Figyelt kérdés

2012. jan. 29. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Pontosan milyen liberálisokra gondolsz?Magyarországon nincsen liberális párt.Az LMP nagyon messze áll a liberálistól.


Én sok mindenben liberális vagyok de az etnikumok (c) támogatását és viselkedését rendkívül ellenzem.


A liberalizmus nagyon szép , nagyon nemes eszme de teljesen nem kivitelezhető még ha fejen állunk is.

2012. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Az egyén vagyoni helyzetük gyarapítása minél rövidebb idő alatt és minél nagyobb mértékben.
2012. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
#2 Az nem rossz tulajdonság. Te nem erre törekszel véletlenül? Vagy neked nem számít?
2012. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem, odáig nem alacsonyodom le a liberálisok szintjéig.
2012. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Erre törekszem én is, de munkával, nem az államkasszából.
2012. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2012. jan. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Romba dönteni az országot.
2012. jan. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

"#2 Az nem rossz tulajdonság. Te nem erre törekszel véletlenül? Vagy neked nem számít?"


Ez mért magától értetődő, hogy minden embernek ez a célja?

2012. jan. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert nekem számít, hogy mennyi pénzem van, számít, hogy legyenek tartalékaim, megtakarításaim, amik kamatot termelnek, és ha valami gond van, akkor lehet hova nyúlni.

Neked nem számít a pénz? Jó neked, akkor nagyon gazdag lehetsz.

2012. jan. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Ezeknek a barmoknak köszönhető ,hogy nincs katonaságunk! El lett lehetetlenítve az ország! ezeknek köszönhető ,hogy a cigánynak joga van! a homoszexualitás sztárolása, a tanárok el lehetetlenítése,a rendőrség jogainak elvétele!(nem az volna a feladatuk ,hogy be álljanak a trafipax mögé és küldjék a csekket)
2012. jan. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!