Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kap Orbán külföldről...

Miért kap Orbán külföldről figyelmeztetéseket?

Figyelt kérdés
abbahagyta a seggnyalást, vagy nem tetszik nekik amit Magyarországon művek?
2012. jan. 9. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem az echo tv kellene felnőni, ott mondanak olyanokat, hogy jövőre már OV fog diktálni az EU-nak és az EU fog minket követni.

Két okból kap figyelmeztetéseket, egyrészt a rossz gazdaságpolitika miatt hatalmas az idei deficit, másrészt a jogállam megszűnőben van, vagyis jelenleg az az irány.

Már Sárközy is küldött levelet OV-nak.

2012. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Újdonság számukra hogy valaki szembe mert szállni velük. Éppen itt volt az ideje, ezt az országot szinte a semmibe vették idáig. Kérdés hogy Orbánnak lesz e elég ereje és kitartása hogy végig vigye amit eltervezett. Az ellenzéktől és az emberek jó részétől mint tudjuk nem igazán számíthat segítségre. Abban viszont biztos vagyok hogy lesz megállapodás, de addig amíg számunkra továbbra is kedvezőtlenek lesznek a feltételek Orbán nem ír semmit alá. Márpedig biztosan azok ha nem akar belemenni.
2012. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

pl


[link]


17000000000000 Ft a mínusz..amivel nem számoltak...akkor szted?

2012. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem nézek echo tv-t, amúgy nem tudom hogy ez az egész közrejátszik-e abban hogy hazánkat leminősítették
2012. jan. 9. 22:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Remélem én is azt, hogy kitart. Én kitartanák helyébe!

Ha azt akrnám, hogy legyenek követőim mint Pl: Bank adó, Multik megadóztatásába akkor mindenféleképp.

Elindúlt egy úton amit végig kell vinnie, ha nem akar magának csalódást okozni. Szerintem nem fog!

Igaz az is ez egy nagyon fontos pont számára, hogy végig vigye, ha megcsinálja a többi gyerek játék lesz! Mert megint olyanokkal kell szemben állnia akivel nem mert senki, akár csak a Bankok és Multik.

2012. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha végig csinálja Mo. elbukik...


minimum szigorú 2 kulcsos adó kellene hogy bejöjjön évi 400-500 milliárd..

2012. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gondolod hogy a két kulcsos adó bevezetése mellett a legtöbb vállalkozó bevallaná a teljes keresetét? Nem biztos hogy visszajönne bármi is, nem mindenki becsületes. Sokan vannak aki a 16 százalékos adókulcs miatt vallják be az összkeresetüket, mert ennyiért már nem éri meg kockáztatni. Engem persze nem zavarna ha újra progresszív adózás volna, eddig sem zavart, mert a munkahelyteremtés végett bevezetett egy kulcs ezen a téren nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, csak lennének sokan szerintem akik a második kulcs végett megint sumákolnának majd. Ezért nem tudni mennyi is volna az az annyi.
2012. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Dehogy bukik!

Hamarabb bedől az EU, ott van nagyobb probléma mi csak egy pont vagyunk a zavarosba!

2012. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mert féltik a bőrüket, mivel válság van mindenhol, spanyol, olasz, görögben meg főleg. Az eurót féltik kegyetlenül de mondok egy titkot: így is úgy is befuccsol, mert tovább fog mélyülni a gond. Megijedtek, mert rászállt a bankra Orbán, mert azt mondta nem lesznek megszorítások, ám az igazság az hogy valahonnan muszáj pénzt szerezni, akárki van kormányon. Csak ugye ha meg máshonnan, akkor azért hőbörög a nép. A vicc az hogy mi vitatkozhatunk hogy gyurcsány orbán vagy vona, valójában sokkal fentebb döntenek el mindent a markukba röhögve, azt mi nem érjük meg soha hogy megszabadulunk az IMF-től olyan szintű az adósság már évtizedek óta és csak egyre több lesz, mi meg itt a sz*rban lubickolunk, egymást szidalmazva, vádolva
2012. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 doboszoli ***** válasza:

Kolopele!

Orbánnak valószínűleg lesz "ereje és kitartása" végigvinni az agyrémeit.

Kérdés, hogy nekünk lesz-e. Mert ugye a csalánba a mi fütyink ér bele.

2012. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!