Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberek többsége miért név...

Az emberek többsége miért név nélkül ír a politikai kérdéseknél?

Figyelt kérdés
Persze a felhasználói névre gondolok. Szóval? Féltek a lepontozástól?
2012. jan. 3. 12:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nekem nem fontos, csak érdekel hogy miért nincs kint.
2012. jan. 3. 13:33
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert a GYK-n nem a név(lenne)fontos, hanem maga a vélemény vagy válasz. A le és felpontozás pedig arra(lenne)való, hogy a VÁLASZ mennyire volt hasznos, nem pedig arra,hogy mennyire szimpatikus vagy nem az adott válaszoló, ebből a szempontból pedig teljesen mindegy (lenne), hogy személy szerint ki válaszol.

Ha jól beazonosítható személyekkel akarsz vitatkozni vagy eszmét cserélni, akkor arra ott vannak a politikai vagy egyéb specifikus FÓRUMOK. Ez itt nem fórum, nem a politikai nézetek megvitatására lett kitalálva. Az oldal célja az (lenne), hogy akinek szüksége van valamilyen információra vagy segítségre, akkor itt kérdéseket tehessen fel és arra lehetőleg hasznos válaszokat kapjon.

2012. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert itt akkor is lepontoznak, ha beírod, hogy mi az országunk fővárosa?

Gondolhatod, ha kiraknám a nevemet, mi lenne...

Amúgy aki sokat jár ide, az egyből felismeri a stílusnál a kérdezőt, vagy legalábbis sejtheti, hogy melyik válaszadó lehet az.

2012. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

"Talán azért, mert itt akkor is lepontoznak, ha beírod, hogy mi az országunk fővárosa?

Gondolhatod, ha kiraknám a nevemet, mi lenne... "


Én is erre gondolok.

2012. jan. 3. 14:05
 15/19 bumbi02 ***** válasza:
Ezen én is gondolkoztam hogy sokan miért nem vállalják a nicknevüket.. Abban nincs semmi "személyes"... Persze egyből kiderülne hogy a sok okos fröcsőgő az 1700 fős listából a 1600.ak...Ilyenkor jön az h nem az számíít, hanem az h jól válaszol e az ember.. Ez így is van. De ennek ellenére beszédes a toplista is szerintem.
2012. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én is név nélkül írok, legalább is fantázia név nélkül,m de bármikor lecsekkolhattok. Kit érdekel ! Szabad vélemény nyilvánítás van !
2012. jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

azért fontos neki, mert most látja a válaszokat aztán:

a stílus és a százalék alapján nagyjából tud következtetni, h ki kicsoda, de azért még se olyan, ha látná a neveket.

2012. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17/17 -nek Ha én azt mindom,hogy KIss Pista vagyok az mennyivel mond többet neki, hiszen több dologról pártóktól függetlenül van olyan véleményem, amiben pl a lmp, másik a mszp, harmadikra a fidesz véleményével egyezik. De van pl olyan is ami a Jobbik elveivel megegyezik. Ebből Ő mit szűr le. Esetleg annyit ,hogy megrögzött ide oda szavazó vagyok. Ide- oda szavazó ugyan nem vagyok, mert nem szoktam képeket cserélni, de meggyőződéses ..... vagyok .
2012. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

"ma 14:18"


Te tényleg nagyon ostoba lehetsz:D

2012. jan. 18. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!