Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberek többsége miért név...

Az emberek többsége miért név nélkül ír a politikai kérdéseknél?

Figyelt kérdés
Persze a felhasználói névre gondolok. Szóval? Féltek a lepontozástól?
2012. jan. 3. 12:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hülye kérdésre hülye válasz: nyilván félünk h megesz minket a Zorbán.
2012. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Én sosem irtam névvel sehova. Ettől függetlenül lepontozni név nélküli válaszolót is le lehet, biztos, hogy nem emiatt.
2012. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Lepontozni akkor is lehet valakit, ha nincs kint a neve. Másrészt meg, nem tök mindegy, ki van-e írva, hogy "csingilingikirálylány11" meg "vauvau97"???
2012. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
miért is lenne hülye kérdés?? Esetleg válaszolj normálisan. Szóval miért?
2012. jan. 3. 13:00
 5/19 A kérdező kommentje:
Persze lelehet. Csak nehezebb, mert a százalékból nem mondod meg biztosra hogy ki kicsoda. Szerintem a név nélkül írók többsége alapból nem akar támadófelületet adni a másiknak
2012. jan. 3. 13:02
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal azért van hogy a feltett kérdésekre a legjobb tudásom szerint válaszoljak, nem pedig azért hogy idegesítő tizenéveseknek meg elvakult politikai fanatikusoknak eleget tegyek. A probléma azzal van, hogy a válasz minőségétől függetlenül lepontozásra kerül az, aki a kérdező (vagy a többség) felfogásával ellentétes álláspontot fogalmaz meg, függetlenül attól hogy igaza van vagy nincs. Nem érdekel ha lepontoznak, ettől én nem leszek kevesebb, és ha már csak 1%-on lesz a hasznos válaszaim aránya, akkor is a saját véleményemet fogom leírni, nem pedig azt amit a kérdező olvasni akar.
2012. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ember! Egy névtelen oldalon mit vársz??? Nem qrvára mindegy h van ott egy nick név vagy nincs ott semmi? Így is úgyis reagálhatsz a másik kommentjére. És hidd el nem állítom be mindig, h ne mutassa a nick nevemet mielött politikai kérdésre válaszolnék. Mi értelme lenne??? És igen g*cire félek h lepontozol...


Első válaszoló voltam. Gipsz Jakab. 25 éves. Budakalász.

2012. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"ma 13:14"


Attól még névtelen maradsz te eszes. Jobb választ várok.

2012. jan. 3. 13:25
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Áhh dehogy, anélkül is lepontoznak és beszólnak....


A nickem így utólag elnézve elég tré lett ,és változtatni nem lehet,így ezért takarom le.


Van aki kiírja a mondanivalója végére a nevét mint például Pedro .


Vagy olyan stílusa van hogy ha megszólal már tudják kicsoda mint pl. kirájjhekker kóvenantózásal tarkított halandzsája


Mellesleg nem mindegy neked kinek milyen nickje van ?


de ha annyira tudni akarod tudni a nick nevem:69hzziozo8oupoipopopiioiooa/zember

2012. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Te madár


Miért fontos az neked hogy ki legyen írva a felhasználó neve valakinek?Ez nem egy kötelező dolog és névtelenül is lehet válaszolni sokan meg is teszik mert sok kérdezőt nem érdekli hogy ki írja meg a feltett kérdésére a választ.Amúgy is miért is kéne félni a lepontozástól?Én már hónapok óta lesz-rom meg szerintem más is mert egy névtelen gyökér vagy a kérdező úgyis lepontoz a g*cibe akkor meg mit számít hogy most oda van biggyesztve a felhasználónevem vagy sem!

2012. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!