Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Komolyan nem értem a koreaiaka...

Komolyan nem értem a koreaiakat. Kicsit túljátsszák a szerepüket, úgy érzem. Nem is ismerték a vezetőjüket, max. A tévéből, mire fel hisztérikáznak?

Figyelt kérdés
Most nézem a hírekben (BBC) a fejeket, hogy milyen sírást-rívást csapott a tömeg, mikor meglátták a temetési menetet.
2011. dec. 28. 17:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Ez a feladatuk ;)
2011. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Gondolod csak odavezényelték az embereket a kordon mögé?

És vajon kapnak valamit a szerep eljátszásáért?

2011. dec. 28. 17:27
 3/22 anonim ***** válasza:
53%

nem vagy valami nyitott más kultúrák felé:D


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__2..



hiszed vagy sem van köztük aki őszintén sír!!


te ezt a mi európai, hozzájuk képest kényelmes demokráciánkban nem fogod soha átérezni, de el kell fogadnod és nem ítélkezni felettük.

2011. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem játszák meg. A Vezető egy biztos pont volt az életükben, ami többé nem létezik.
2011. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
Kim ir sen temetése is ugyanilyen volt. Ott egy egész osztály sírt (persze minden gyerek), tábornokok verték a fejüket a tévéhez, amin kim ir sen halálát mutatták stb stb. Most meg az a másik, hogy ahol utoljára látták a mozgólépcső korlátját szorongatják a dolgozók önmagukba roskadva. Azok az emberek az évtizedek alatt komoly agymosáson mentek át mivel semmi hír nem jut be külföldről oda, csak amit a hatalom megszűr, így biztos hogy valóságos is a gyász részben, de nekem ne mondja senki, hogy teljesen őszinte, mikor a gyerekek ott bömbölnek kivétel nélkül meg csoportosan mindenki. Úgy van az hogy 1-2 elkezdi, aztán nehogy véletlen megkérdezzék hogy "na, te miért nem sírsz, a nép ellensége vagy?" ezért inkább bömböl a többi is. Mivel az kizárt hogy mindenkire ráerőltetik ( a gyerekekre inkább). Ez már beidegződés....
2011. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Próbálna csak nem bőgni,rögtön munkatábor élet fogytig!A foci VB,után a csapatot kiállították szégyen térre,az edzőt munka lágerbe zárták.Ott még a szomszédot is bebörtönözik,ha nem jelenti a másikat mit csinál.Az apját mikor temették az egyik gyerek nem sírt kellőképp,egy katona úgy meg cibálta,rögtön bőgött torkaszakadtából!Ez van most is,sőt ezután még rosszabbat jósolnak a szakértők.
2011. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%
Már hogy ennek a meghaltnak az apját.Akkor verte a gyereket egy pribék.(Mutatták a Tv-ben)
2011. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Antimod ***** válasza:
95%

"És vajon kapnak valamit a szerep eljátszásáért?"


Nem viszik el őket családostul (unokatestvérig bezárólag!) kényszermunkatáborba. Ott ez már "valami".

2011. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Ja, vagy úgy! Szóval már ez is jutalom, ha nem kínozzák, dolgoztatják meg őket...

Azt hittem, már előrébb tartanak.

2011. dec. 28. 18:01
 10/22 anonim ***** válasza:
47%
Több százezren vannak kényszer munkatáborban,állati körülmények közt!!Most is fáznak,éheznek!és hitegetik majd tavasszal, szebbkor jön rájuk.
2011. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!