Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Európai Egyesült Államok...

Armandka kérdése:

Európai Egyesült Államok Véleményetek?

Figyelt kérdés

Hátránya?

Előnye?

(személy szerint tiltakoznák ellene)


2011. dec. 27. 19:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ma 20:18


Ezt én is így gondolom, de a központosításhoz egységes adók és kassza kellene. A kassza még megoldható, de az egységes adók nagyon fájdalmasan megvalósíthatóak az eltérő adottságok miatt. Tehát egy ilyen központi kormányzásnál a tagállamoknak eltérő dolgokban kellene specializálódniuk és még annak a rendszere kialakulna addig és létrejönnének a specializált, régiónként eltérő ágazatok, a régi lesüllyedt iparágak iszonyúan megsínylenék és tömeges munkanélküliség keletkezne. Ezt nem lehetne - szerintem - egyről a kettőre megvalósítani, évtizedek munkája. Persze ezt csak én gondolom így.

2011. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%
Az EU is döglődik, és az alapító tagokon kívül jószerével mindegyik másik tag vesztett vele; az EEÁ is hasonló volna. Éppen ezért nem kell.
2011. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
f*s
2011. dec. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ilyennek képzelem el:

[link]


Magyarország meg így tetszene nekem:

[link]

2012. febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!