Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az izraelböl idetelepülöknek...

Az izraelböl idetelepülöknek hol épültek örzött lakóparkok?

Figyelt kérdés
Ilyesmivel vagyunk riogatva,de tényszerüen senki sem mondja meg hol,merre, stb...
2011. dec. 15. 01:25
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:

Visszatéve az eredeti kérdésre, érdemes Törökbálinton megnézni az "őrzött" lakóparkot, a lakóival.

Már a méretek is lenyűgözőek, szép csendben épült, ki tudja mennyi épült még az országban.

2011. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Csakhogy azon a lakotelepen egyetlen szal izraeli sincs.
2011. dec. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Miért hiszik egyesek, hogy mindenkinek Magyarországra fáj a foga? Egy tranzitország semmi más. Jó, tudom, most jön a szöveg a világot lenyűgöző, kimeríthetetlen erőforrásokról, az üveghegyről meg az ilyen vackokról, amiket még senki sem látott. Ha én izraeli lennék abszolút nem érdekelne MO. Azért a többi ország ""kicsit"" fejeltebb, így azokat igáznám le azzal, hogy veszek rajta egy házat, aminek következtében a helyi prolik világösszeesküvéselméleteket találnának ki.
2011. dec. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Azon gondolkozom hogy az ugynevezett válaszadók többsége miért egymást osztja ahelyett hogy normális választ irna.Nem csak ebben a kérdésben.Nahát ezért tart itt ez a szegény ország .Csupa végtelenül okos akik egymással disputálnak,szitkozódnak veszekednek ahelyett,hogy a lényegre törekedve megoldanának valamit.Én az életem nagy részét nem itt éltem le hál isten,és látom ,hogy mi az oka annak ,hogy ez a nép alapból vesztes.Az egyén hozzáállása miatt.Itt senki nem tudja a helyét.A szervezés,az alaposság a tökéletességre való törekvés,a szorgalom,tisztaság idegen magyarhonban.Ehelyett káosz,rablás,rendetlenség,trehányság stb. a jellemzö.Olyanok a vezetök is mint a nép maga.Igy aztán senki ne csodálkozzon hogy a röhögö harmadikok még jobban lerabolják a népet.Úgy kell nektek.Én itt vendég vagyok ugyhogy ne essetek nekem inkább továbbra is egymásnak ami itt népsport.Hajrá !
2011. dec. 19. 11:47
 25/35 A kérdező kommentje:
Pontosan.Van szerencsém látni a különbségeket egy működö és egy katasztrófális társadalom közt.Bár mindenki láthatná és ennek megfelelően viselkedne.
2011. dec. 19. 16:01
 26/35 Antimod ***** válasza:

Ahhoz, hogy lásd, hogy Magyarországon ma roncstársadalom van, nem kell külföldön élned.

Nyilvánvaló, hogy értékválság van. Az jut előbbre, aki lop, csal és hazudik, fennhéjazás megy, rongyrázás, és nagyon sokan irigykednek másokra.

Összességében sokkal több a negatív attitűd, mint a pozitív sajnos.

2011. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Kérdés : Van e cenzúra a gyakorikérdések weboldalon? Válasz :van !
2011. dec. 21. 16:59
 28/35 anonim ***** válasza:

"Kérdés : Van e cenzúra a gyakorikérdések weboldalon? Válasz :van !"


Akkor nem írogatnál ide.

A reptoidok által őrzött lakóparkok szerintem veszélyesebbek. A reptoidok szépen lassan megszállják Magyarországot mert hallották, hogy itt van a szentlélek és az üveghegy a vízforrás miatt és titokban átvették a világbank vezetését és a média is az övék. Nyilvánvaló, hogy a reptoidok fel akarják vásárolni Béla bácsi kertjét is ezért rázúdították a hiteleket, hogy az általuk irányított (gonosz, aljas, sötétben bujkáló) bankok elvegyék tőle. Ez amúgy államtitok de én tudok róla mert van egy ismerősöm a honvédségnél, aki portás és látott egyszer fotón egy olyan tábornokot, aki már látott olyan embert, aki katona egyenruhában UFO újságot olvasott, amíg várt az orvosi rendelőben.

2011. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

"Kérdés : Van e cenzúra a gyakorikérdések weboldalon? Válasz :van "


miért ne lenne te nagyokos? Lehet jelenteni a kérdéseket a válaszokat.

2011. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Toncsi63 ***** válasza:

Ha valaki nem tudná, többek között ez is egy ilyen "lakópark":

[link]

2013. febr. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!