Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az izraelböl idetelepülöknek...

Az izraelböl idetelepülöknek hol épültek örzött lakóparkok?

Figyelt kérdés
Ilyesmivel vagyunk riogatva,de tényszerüen senki sem mondja meg hol,merre, stb...
2011. dec. 15. 01:25
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
46%
Lehetne akár ő is az az ember, egyébként ki ő? Ettől függetlenül akkor is írjon bizonyítékokat.
2011. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
37%

"Mit gondoltok a népszámláláskor miért lett felmérve az emberek élettere,hogy egy főre mekkora lakterület esik,mert ugye ha túl nagy a ház oda be lehet költöztetni őket!

"


Te ezt tényleg komolyan gondolod? Mert ha igen akkor az elég nagy gáz, és ráadásul a válaszokat pontozókat is minősíti hogy te 71% állsz

2011. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
36%
Biztos hogy nem ő írta, szerintem a cikk amit bemásolt az sem mai gyerek mivel azt mondja hogy a Kanadaiak viszik a gázt közben csak próbafúrásokat végeznek és az is rohadt drága.
2011. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
67%
T. Dr. Nagy Levente! Végig sem olvastam, mert azonnal uvolt belole, hogy halvany fogalmad sincs a kozgazdasàgtanrol. Nem idegenek tesznek bennunket tonkre, hanem sajàt magunk, hiszen bàrmit termelnek a szerény kisgazdàink, a kulfoldi nagygazdasàgok mind lesoprik az alacsony termelési àraikkal. Hiàba ez a globalizmus àra. 21 év utàn végre fel kellene fogni, hogy egyedul nem tudunk elore jutni és nem ilyen eszement elméleteket gyàrtani meg szajkozni. Sajnos még nem szuletett meg az az àllamferfi, aki nepet valoban onzetlenul szereto és hozzàérto vezetonk lehetne.
2011. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
0%
Megjöttek a liberálisok, egyből jön a személyeskedés...
2011. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
58%

" Megjöttek a liberálisok, egyből jön a személyeskedés..."

Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű.

2011. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
38%

"A „tőkeerős” befektető egy izraeli cég, természetesen."


Igen? Es mi a ceg neve? Es mibol gondolja, hogy izraeli egyaltalan? Megis valami bizonyitek? Vagy legalabb - a kurucnal hihetobb - forras?

2011. dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
21%

Nem én irtam,de sok igazság van benne!

...egyébbként "madárkám" végig néztem a válaszokat és a 71%-al második helyen vagyok!/azért az nem rossz!/

2011. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
58%
de vajon a 71% az igazságot tükrözi?
2011. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%
Nem!Az intelligenciát!
2011. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!