Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit jelent pontosan az "európa...

Mit jelent pontosan az "európai identitástudat"?

Figyelt kérdés

Erre kérnék egy meghatározást, vagy legalább egy érthető magyarázatot.

Nagyon fontos lenne!


Előre is köszönöm!:)


2011. dec. 7. 18:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Aki lepontozta azt a válaszomat, hogy a nemzeti érdekeket kell szem előtt tartani, az hazaáruló. Nem igaz, hogy ennyire szánalmas emberek élnek itt, aki még azt sem fogadja el, hogy a nemzet az elsődleges. Az ilyen mocskok eltakarodhatnak a fenébe.
2011. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

"Aki lepontozta azt a válaszomat, hogy a nemzeti érdekeket kell szem előtt tartani, az hazaáruló. Nem igaz, hogy ennyire szánalmas emberek élnek itt, aki még azt sem fogadja el, hogy a nemzet az elsődleges. Az ilyen mocskok eltakarodhatnak a fenébe."


Ezen jót nevettem. Aztán elszomorodtam, mert tényleg vannak, akik így gondolják.

2011. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, érdekesek voltak. Tulajdonképpen csak megbizinyosodást szerettem volna nyerni, hogy mennyire működik ez mások szerint, de ez egyértelmű:)


Köszönöm!

2011. dec. 9. 17:35
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: Mi a fenének élsz akkor itt, ha semmit nem jelent neked a nemzet?
2011. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!