Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak én látom depressziósnak...

Csak én látom depressziósnak a Goldmann György teret?

Figyelt kérdés
Néha szoktam odamenni, amióta elbontották ott a Zp-t, de visszataszító a hely, mert belegondolok abba, hogy egykoron "élet" volt ott, most meg semmi nincs ott. Mi a célja a tisztelt kormánynak a területtel, már ilyennek kívánja meghagyni, ennek mi értelme, kit zavart ott az a szórakozóhely?
2011. dec. 6. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Csak te. Mivel a Goldmann egy jó kis tér. Ott (is) ebédelnek a műegyetemisták, és ott vannak a közelben a villamosmérnök hallgatók számára igen fontos épületek.
2011. dec. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Nyilván politikai okai voltak a bezárásának.

Az előző, MSZP-s polgármester sokat kedvezett a ZP-nek és RIO-nak, pl 10 óra után alkoholtilalmat rendelt el, de ezek a szórakozóhelyek mentességet kaptak a rendelet hatálya alól, így szinte monopolhelyzetbe kerültek abban a napszakban.

Most Fideszes polgármester van, és az MSZP közeli vállalkozókat támadja, mert neki is megvan a maga holdudvara, akit szeretne nyeregben látni.

A boltok, kocsmák és szórakozóhelyek közti harc így fonódik össze a politikai pártok közti harccal.


Az meg elég mondvacsinált indok, hogy zavarja a környéken lakókat, mivel a Duna, a Skanska irodaépület, a Kármán kollégium és különféle egyetemi épületek határolják. Nem hinném, hogy a kármánosok panaszkodtak volna az önkormányzatnál a zajszint miatt.

2011. dec. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért a lépcsőt fel lehetne újítani. A Goldmann menza és környéke sosem volt az egyetem legnívósabb helye.
2013. máj. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!