Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » S. Ábelt szerintetek mennyire...

S. Ábelt szerintetek mennyire volt jó döntés szabadlábra helyezni? Megteszi amit kitervelt vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
azt, amit annó vélhetően kitervelt, már biztosan nem teszi meg. még folyik ellene az eljárás, ha letöltendőre ítélik (többre, mint az előzetsben töltött idő), börtönbe kell vonulnia, ha nem, nem. szerintem annak két év múltán már nincs veszélye, h szabadlábon védekezik, az ítéletéig tuti jól fogja viselni magát. ez a saját jól felfogott érdeke, amivel nagyon is tisztában van.
2011. nov. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jár, ha vesz magának egy parókát, vagy hajbeültetéssel próbálkozik.


Így talán lesz barátnője és nem ér majd rá olyan terveket szövögetni, hogy kiirtja a fél egyetemet.


Én nem engedtem volna ki, de ez magánvélemény.

2011. nov. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 doboszoli ***** válasza:
76%

A kriminál "cihológus" szerint "kevéssé átgondolt" a gyógykezelés nélküli kiengedése.

A fenti okok miatt szeretne feltűnni, szerepelni. Most megkapta ezt a lehetőséget a médiában, és fokozott a veszélye, hogy megteszi.

2011. nov. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenesetre én az elkövetkezendő időkben kerülöm a tömegrendezvényeket és bevásárlóközpontokat...
2011. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"S. Ábelt szerintetek mennyire volt jó döntés szabadlábra helyezni?"


Semennyire. Egyszerűen szаr ember. Bármikor rájöhet az unalom, és csinálhat valami közveszélyeset.

2011. nov. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!