Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kihez forduljak? 2nap után...

Kihez forduljak? 2nap után szétment a cipőm.

Figyelt kérdés
Egy budapesti plázában, vásároltam 40.000 Ft-ért egy Gas csizmát. 2x volt rajtam, és szétment a cipőfűzőjénél az a kis fém, amibe a cipőfűzőt bele kell fűzni.( mind a két cipőn), tehát nem tudom hordani, mivel nem lehet hova befűzni a cipőtfűzőt. Visszavittem a boltba, hogy ilyenkor mi a teendő. Mondták, hogy kicserélik, mondtam h rendben. Aztán kiderült, hogy nincs az adott méretben. De számítógépen utánanéztek, hogy az Andrássy úti üzletükben van. Mondták, hogy átkérik onnan, és értesítenek telón, ha megjött. Már 3x hívtam fel őket, de mindig csak hitegetnek, hogy majd kedden, majd pénteken..stb.. 2hete várom, hogy kicseréljék. Sztem egy ilyen cég, ekkora áraknál nem engedheti meg ezt a viselkedéstmódot magának.Mit tegyek?
2011. okt. 21. 14:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A Deichmann-ba fél év gari volt a cipőmre. Visszavittem kb. 4 hónap után, mert oldalt elkezdett leválni, a talpa meg kirepedt. Kicserélték szó nélkül.
2011. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kepzeljetek mi tortent. Anya felhivta oket ma...mivel mara igertek az arut...nem mutatkozott be,csak annyit kerdezett hogy megerkezett e ma az aru, a csaj kenyes, plazacica hangon kozolte h persze,termeszetesen. Anya meg ekkor mondta,hogy akkor a Bernadett cipoje irant erdeklodok... A csaj hangnemet valtott, flegma lett es mondta h 5 perce jott meg az aru, hogy gondoljuk mi ezt, hogy o honnan tudna?! (azt hozza teszem, hogy nem kell a dolgokat kicsomagolni ahhoz h tudja mi erkezett, mivel ott van a szamla...) mindegy... Anya nyugodt hangnemben annyit mondott, hogy rendben van. Hetfore legyen ott a cipo, ha nem akarnak komolyabb intezkedest az ugyben. Erre a csaj elkezdett kiabalni anyukammal, hogy hogy mer ilyet mondani stb. Es racsapta a telot.... Nagyon kiakadtunk...majd felhivtuk az andrassy uti uzletet, ott nagyon kedvesek voltak, elmondtuk a problemankat, es mondtak h bemehetek oda is nyugodtan kicserli nekem a cipot.:) vasarnap tok bemenni, kivi vok h tenyleg igy lesz-e... De sztem ezt nem hagyhatom annyiba, ilyen munkasnak semmi keresnivaloja egy ilyen uzletben...
2011. okt. 21. 19:54
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezt is fel kellett volna venni diktafonnal, és elküldeni a központjukba. A levélben finom utalással a fogyasztóvédelemre.
2011. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Most akkor nem ertem miert irtad ki a kerdest.

Mara igertek az arut, ott is van. Anyukad telefonalt, megjott, mondtak, bemehettek, miert kellett ekkora csatapatet rendezni. Mikor bementek, megemlithetitek a "plazacica" reakciojat, de ha akarjatok, irjatok le levelbe panaszotokat. Vege az ugynek, remelem vasarnap lesz uj csizmad.

2011. okt. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Dehogy jött meg!!! Ahol vettem ott akartam csereltetni, de ott beszeltek es hitegettek ossze vissza.Felreolvastal vmit! Tegnap sem jott meg! De vegulis lesz cipom, mert az andrassy uti gasben is kicsereltethetem, attol h nem ott vettem.:)
2011. okt. 22. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!