Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kihez forduljak? 2nap után...

Kihez forduljak? 2nap után szétment a cipőm.

Figyelt kérdés
Egy budapesti plázában, vásároltam 40.000 Ft-ért egy Gas csizmát. 2x volt rajtam, és szétment a cipőfűzőjénél az a kis fém, amibe a cipőfűzőt bele kell fűzni.( mind a két cipőn), tehát nem tudom hordani, mivel nem lehet hova befűzni a cipőtfűzőt. Visszavittem a boltba, hogy ilyenkor mi a teendő. Mondták, hogy kicserélik, mondtam h rendben. Aztán kiderült, hogy nincs az adott méretben. De számítógépen utánanéztek, hogy az Andrássy úti üzletükben van. Mondták, hogy átkérik onnan, és értesítenek telón, ha megjött. Már 3x hívtam fel őket, de mindig csak hitegetnek, hogy majd kedden, majd pénteken..stb.. 2hete várom, hogy kicseréljék. Sztem egy ilyen cég, ekkora áraknál nem engedheti meg ezt a viselkedéstmódot magának.Mit tegyek?
2011. okt. 21. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Menj be, és kérd vissza a pénzed.
2011. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ajanld fel nekik, hogy Te elmesz az Andrassy utra a csizmaert. A valasz szerint cselekedj. Tenyleg van ott csizma, vagy miert kell mar ket hetet varnod. En nem vartam volna, mentem volna erte.
2011. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó mondja!
2011. okt. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És ha visszakérem a pénzem, mennyi időn belül kötelesek kifizetni? Olyanokat állítanak, hogy az andrássyról központba küldik onnan pedig hozzájuk. De én ebbe nem látok semmi rációt, ha meg mégis így van már akkoris rég nálam kéne lennie a cipőnek. És mindig aranyos hangon közlik velem, hogy már mondták, hogy értesítenek, ha megérkezett. De meddig várjak még?
2011. okt. 21. 14:25
 5/15 anonim ***** válasza:
Telefonalj a kozpontnak, ne az uzletnek ahol vetted. Ha nem tudsz dulore jutni, irj egy panaszos emailt ugyn ide, varj ket munkanapot, ha nincs semmi, ird le ugyanugy egy ajanlott levelbe.
2011. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szerintem sem érdemes várni hiszen ha megvan a blokk (nyilván nem dobtad el) akkor x ideig kell garanciát adniuk, viszont hogy húzzák az időt idővel az is elveszik... Kérheted a vásárlók könyvét ("panaszkönyv") Legyél rámenősebb ne hagyd magad! Az idő csak megy az ő javukra. Esetleg írj a magyar weboldalukra...
2011. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én már vittem vissza cipőt, pár hét után kilyukadt. Mondjuk az Reno bolt volt. Mondtam levásárolom, de nem találtam semmit, ami tetszett volna, úgyhogy kértem a pénzt. Kicsit fintorgott a csaj, de szó nélkül kifizette. Fellépés kérdése. Ha teheted, vedd fel az ilyen beszélgetéseket egy diktafonnal. Amúgy vagy ki kell azonnal cserélniük, vagy visszafizetni a pénzt. (Esetleg javítani, de egy cipőt azért már csak nem.)
2011. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem fog lejárni az időd, ne aggódj, mivel jelezted a hibát, és nem hagyod a dolgot annyiban. Ahogyan a többiek írják, fellépés kérdése. Mivel telefonon csak leráznak, menj vissza a boltba, ahol vetted és kérd vissza a pénzed. Olyan nincs, hogy nem adják vissza, hiszen adtál nekik lehetőséget a hiba kijavítására, és a két hét az kezd kicsit sok lenni, tekintve, hogy szezonáruról van szó, amire neked most van szükséged, nem márciusban. A "központtal" felesleges egyezkedni, mert tojnak a fejedre, a bolttal érdemes foglalkoznod, mivel tőlük vetted a csizmát, nem a központtól.
2011. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Fordulj a kínai piacosokhoz.

Azoktól ugyanilyen ócska holmit kapsz, de negyed árába kerül.

Az én kétcsattos magyar surranóm már öt éve jól bírja, csak a talpáról lassan lekopnak majd a redők idővel..., de akkor mg plusz három évig munkásbakancs lesz...

2011. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja, és csak hétezer forintba került.
2011. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!