Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek én mi vagyok?

Szerintetek én mi vagyok?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a ci'gányokat meg a bu'zikat, nemzeti érzelműnek mondanám magam, de attól még nem vagyok hungarista ugye? :D
2011. okt. 15. 13:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát pedig, te nemes egyszerűséggel rasszista vagy.


Olyan ok miatt utálsz embereket, amiről nem tehetnek.


Az, hogy valaki cigány, vagy homokos, vagy akármilyen, az egy állapot, egy helyzet, vagy egy körülmény, amibe beleszületett.


Az a baj, hogy mindezek tetejébe még magyarnak vallod magad. Nem a cigányokkal, és a melegekkel van a baj: azokkal, akik ok nélkül gyűlölködnek, önhibájukon kívül kitaszítanak másokat. Mint pl te. Bár, ha jobban belegondolok, ezzel igazából párhuzamot lehet húzni közötted, és az emberi életre képtelen cigányok között. Ugyanazt csináljátok :)


És ugyanez a melegekre is igaz. Nem azokkal van a baj, akik élik az életüket, hanem azokkal a feltűnési viszketegségben szenvedőkben, akik riszálják magukat félmeztelenül, és hangoztatják, hogy ehhez nekik joguk van. De hopp, hát te is ilyen vagy. Hmm, kellemetlen lehet ennyire hasonlítani az utálatod tárgyaihoz :)

2011. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szimplán idióta vagy.
2011. okt. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

én is a rasszistára szavazok.

az h vki rasszista nem jelenti azt h minden más rasszt elítél, elég ha csak egyet.

2011. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szellemileg visszamaradott.
2011. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%

Akkor aki szereti a cigányokat és b*zikat és nincs nemzeti identitása, az a szellemileg fejlett?


Ez ilyen igazi reJEW hozzászólás volt.

2011. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a valasz viszi a palmat:

"Még kiket utálsz, mert akkor tudok csak pontos választ adni."

2011. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nálad viszi a pálmát, de ma itthon, nagyon liberálisnak kell lenned, hogy ne értsd meg, hogy ezt a 2 csoporttal szemben sok embernek ellenérzései vannak, talán, mert sokan közülük tesznek is érte.Attól, hogy utálja, még nem biztos, hogy rasszista. Én is utálom a pitt bull-okat, mégse vagyok állatkínzó, sőt nekem is van kutyám.
2011. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ezzel a 2 csoporttal, bocsi
2011. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Nah, a válaszokból kezd kitűnni, hogy bizony rasszista vagy, de igazából ez nem is ciki. Sőt, jogosan vagy az.

Király:s

2011. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!