Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen "büntetést" kap, aki...

Milyen "büntetést" kap, aki nem tölti ki a népszámlálós kérdőívet?

Figyelt kérdés
És hogy "jönnek rá" ?!
2011. okt. 12. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

50.000 Ft bírságot kell befizetnie.

A kérdőív elméletileg anonim, gyakorlatilag nem az. Rajta van a címed.

2011. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Így van, 50 ezer. Minden kérdőíven van egy azonosító szám, és egy jelszó (a jelszó arra az esetre, ha neten töltöd ki). Szóval beérkeznek az ívek ahova kell, neten, vagy a kérdezőbiztostól. Ahol lyuk van, megnézik, hogy ahhoz az azonosítóhoz milyen cím tartozik. Ennyire egyszerű.


Amúgy neten 3 főre kb. negyed óra volt kitölteni. Nem egy nagy kunszt.

2011. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

ha a kérdőív nem anonim, akkor nem vagy köteles kitölteni.


Ha anonim, akkor meg nem jönnek rá, h nem töltötted ki.


ennyi.

2011. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Minden lakcímről be kell érkeznie a kérdőívnek Ha valahonnan nem érkezik be,akkor megkeresik az ott lakókat,és megbüntetik. Létezik lakcímnyilvántartó is.
2011. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az első válasz jó, a második tökéletes, a harmadik és negyediknek fogalma sincs az egészről.
2011. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak jelzem, hogy a második és a negyedik ugyanazt írta.
2011. okt. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi..de figyeljetek..az a helyzet,hogy 2 éve a párommal lakom (de a lakcímem anyákhoz szól,náluk már járt a számlálóbiztos is),ezért anyáék úgy töltötték ki,hogy csak 4en laknak ott,vagyis engem nem vettek bele,mert azt hitték,hogy én "ide tartozok". A párom meg úgy töltötte ki,hogy engem kihagyott (interneten kitöltötte a lakcímeset,meg egy személyit)
2011. okt. 14. 14:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy van rajta azonosító, de pl. nálunk egy példány lett bedobva és többen vagyunk, amikor jött a népszámláló, ő adta a többi példányt és az lett sorszámozva ugyanazzal az azonosítóval. Ebből leszűrve Te sehol nem lettél figyelembe véve, ill. megszámolva. Szerintem nem jönnek rá.
2011. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 rémuralom ***** válasza:
Mellesleg semmi értelme az egésznek. Különféle nyilvántartásokból minden adat rendelkezésére áll a kormányzatnak.
2011. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor a párod felhívja a népszámláló biztost és kéri a korrekciót
2011. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!