Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Éppen költözünk. Hol töltsem...

Éppen költözünk. Hol töltsem ki a népszámlálós kérdőívet?

Figyelt kérdés

neten szeretném, de ugye ott is kell hozzá a lakáskód. namármost éppen most költözünk a napokban, albérletből albérletbe. ahol most lakunk megkaptuk az 1db lakás és 1db személyi kérdőívet, még nem töltöttünk semmit. az új helyen ma kapunk kulcsot és a köv héten költözünk.

akkor most milyen kóddal töltsük ki a neten? 4en vagyunk, egyikőnknek sem bejelentett lakcím.


2011. okt. 1. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
azzal kell megcsinálni amelyikok jelentet arra kapták ahová bevagy jelentve...
2011. okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

mert más meg azt mondta, hogy nem a bejelentett lakcím számít, hanem ahol életvitelszerűen laksz.

haza csak havonta egyszer járok, de oda vagyok bejelentve.

2011. okt. 1. 10:37
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
ahol életvitelszerűen laksz....de a kérdezőbiztos 100%-ban pontos választ fog adni ;)
2011. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elvileg az számít, ahol ma 0:00-kor laktál. Meg mindenben azok az adatok.


Más kérdés, hogy speciel én nem akarok kiszúrni a főbérlővel, ezért kitöltöm az állandó lakcímemen. És az a vicces, hogy van is olyan opció, ahol be tudod írni, hogy nem a megadott lakcímen élsz életvitelszerűen, hanem másik városban, és ott elég csak a várost megadni.

Egyébként akkor nektek még a mostani lakcímetek él, ha mindenképp az albérlet szerint akarjátok kitölteni.

2011. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor a mostani szerint töltjük ki, ma éjfélkor még ez volt. itt laktunk 3 évet.
2011. okt. 1. 10:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja külföldön vagyok. Ilyenkor mi van?
2011. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lakáskérdőív első oldalán ott van:

"SZEMÉLYI KÉRDŐÍVET kell kitölteni

! minden olyan magyar vagy külföldi állampolgárról, aki életvitelszerűen él a lakásban – akár bejelentkezve, akár bejelentkezés nélkül –, azaz

aki éjszakai pihenését általában, a hét nagyobb részében itt tölti, innen jár iskolába, dolgozni (akkor is, ha átmenetileg távol van,

pl. gyógykezelés, üdülés, rokonlátogatás miatt),"

és

"Az adatokat 2011. október 1-je, szombat, 0 órai időpontnak megfelelően adja meg."


Azaz, ha mára virradóra még a régi albérletben laksz, ahol megkaptad a kérdőíveket, akkor azzal a kóddal belépsz a neten és kitöltöd a kérdőívet.

Az teljesen mindegy, ha akár már ma délelőtt átköltözöl máshova.

2011. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen, ezzel léptem be, de egy marhaság az egész.

háztartás sorszáma a lakásban...húzzunk sorsot ki az egyes? értelmes...

2011. okt. 1. 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!