Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most ha a címünkre csak egy...

Most ha a címünkre csak egy népszámlásos levelet kaptunk, akkor kérni kell többet? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 11:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy egy db levelet, abban egy db lakáskérdőív és egy személyi. De ha többen vagyunk, akkor ez hogy van? Kérni kell? És ha neten töltjük ki, akkor hogy kell?
2011. okt. 3. 11:18
 2/12 anonim ***** válasza:
Van mellékelve egy tájékoztató. Abból kiderül, hogy lakásonként csak 1 személyi kérdőívet küldenek előre, a többit majd a számlálóbiztos hozza. De ha neked külön igényed, hogy magad töltsd ki, akkor kérhetsz tőle lapot még mielőtt hivatalosan is meglátogat téged és népes családodat.
2011. okt. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ha a biztossal töltöd kiakkor nála lesz plusz

ha a neten ott annyit töltesz ki amennyit akarsz

2011. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Menj fel a netre és online kitöltheted. Így nem kell a népszámlálót sem beengedned.
2011. okt. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

a népszáml.-t nem KELL beengedni, LEHET.

Az ajtóban is ki lehet tölteni.

1 személyi lap van- mert aki internetes , annak még ez is pazarlás.

Lehet kérni(telefon a borítékon) ha ön-papír-kitöltők vagytok.

Ha együtt töltitek, akkor a számlálóbiztos hozza a többit. Üdvözlet!

2011. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Meg akkor minden családtagom itt kitöltheti?

És a számlálóbiztosnak már csak elég annyit mondani, hogy már a neten ki lett töltve?


Köszi a válaszokat.

2011. okt. 3. 12:35
 7/12 A kérdező kommentje:

Mármint, hogy a neten kitölthetjük mindannyian, akik ide vannak bejelentve, és csak a kódot kell beírni?


Lehet, értetlennek tűnök, de még nem csináltam ilyesmit, 17 éves vagyok, csak én járok utána.

2011. okt. 3. 12:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindannyian kitöltitek aneten, a végén ad egy kódot. Azt kinyomtatodés ha jön a biztos akkor odaadodneki. De ő látja is,ha a neten kitöltöd, tehát valószínüleg nem is fog keresni.
2011. okt. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A neten kitölteni nagyon egyszerű! Először a lakáskérdőívet kell. Azután felajánlja a személyi ívet is. Ebből annyit kell lekérni, ahányan a lakásban éltek. Plusz még van ellenőrző program is rajta. Ez megmutatja, ha valamelyik válasz nem jó! Ezt követően véglegesíted és kapsz egy igazoló levelet! Ezt nyomtasd ki, mert ezzel igazolod, hogy részt vettetek a népszámlásában. Én is tegnap csináltam meg. Szintén először és kb 20 perc alatt meg volt az egész családé.
2011. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pontosan: egy kód van lakcímenként (a KSH ehhez rendeli hozzá az összes többi adatot!)

a neten ahányan vagytok annyian kitölthetitek.

A számlálóbiztos meg nem is fog akkor zavarni már, mert megkapja az önkorm.tól: sikeres netkitöltés volt!

2011. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!