Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért ítélnek meg sokan egy...

Miért ítélnek meg sokan egy politikust a származása, magánélete alapján, és nem a tettei miatt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Tévedsz. A valóság az, hogy sokkal inkább a tettei miatt ítélik meg a származását. Így lesz Magyarországon pl. minden gazdag zsidó...


Amúgy a tetteik laapján kevés politikusról lehetne jót mondani.

2011. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Hidd el én a tetteik miatt utálom őket egytől egyig, szélsőbaltól szélsőjobbig (a magánéletük meg ki a frászt érdekel? hát engem nem).
2011. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

egy politikus nem olyan mint egy színész vagy énekes


engem pl az ő magánéletük nem érdekel


de egy politikus önmaga kell h legyen a munkájában is


ha csalódást okoz a magánéleti személyiségében a szememben kevésbé lesz hiteles


pl ha megcsalja a nejét ne papoljon házasságról

ha kiáll az esélyegyenlőség mellet ne "mocskos zsidózzon" stb..(hirtelen ezek a példák jutottak eszembe)

ha élharcosa a környezetvédelemnek ne szemeteljen az utcán

stb



szóval a politikusnak igenis muszáj lenne betartania az alapvető morális szabályokat.

engem befolyásol ez a megítélésükben

2011. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

17:42 vagyok

a származás engem nem zavar

2011. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*ne papoljon a házasság szentségéről

ezt akartam írni

2011. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*mellett
2011. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Mert mára a politika részben átalakult szórakoztatóiparrá ( főként a választások kapcsán), mert egy embernek, aki nem ismeri a politikai ideológiákat annak egyszerűbb döntenie arról, hogy melyik politikusról közvetített kép szimpatikus neki ezt nevezik az imázsok harcának.A tudatalattidba közvetítik az üzeneteket, hogy ez egy rossz ember valószínűleg rossz döntéseket is hoz, és bizony ha nem vagy elkötelezett híve egy pártnak sem akkor elég erősen befolyásolhatja a döntésed, az hogy most egy olyan emberre szavazol, aki mondjuk 15 éves korában kipróbálta a marihuánát vagy egy olyan személyre, akiről eddig még nem derült ki semmi(családját szereti, van kutyája,sportol stb.), tehát itt arról van szó, hogy most szívesebben szavazol egy olyan személyre, akiről a média a hozzád közelálló értékrendet közvetít, ez csak egy példa volt bármilyen érték alapján el lehet indulni. Egy kicsit bonyolult játék ez, de remélem tudtam segíteni.
2011. aug. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert az emberek hülyék.
2011. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

„Mert az emberek hülyék.”


A politikus is csak ember.

2011. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!