Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha most Isten leszületne,...

Ha most Isten leszületne, akkor valóban szélsőjobbosnak minősítenék azonnal?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy egyik pártra sem szavaztam, mert úgy tapasztalom egyik kutya, másik eb és mind egy helyre jár orgiázni, egymás ágyasai (lehet az MSZP, Jobbikos, vagy éppen Fideszes).


Ezért szerintem ez az egész politikai hajcihő, csak egy látványos cirkusz a buta emberek számára, legyen mivel elterelni a figyelmüket az igazságról.


Ettől függetlenül az a tapasztalatom, ha valaki az Igazságot keresi, kutatja, akkor azonnal megjelenik egy megbélyegzés: szélsőjobbos!



Ezek szerint az a balos, aki mindenben hazudik és az a jobbos, aki a JOBBan bízik és az igazságot keresi?


Akkor, ha a Jobbik igazi jobbikos lenne, akkor nyilván nem paktálna le mindenkivel és kihajtaná, legalább a médián keresztül a hazugságok számonkérését, ugye?


Milyen igazán nagy korrupciók voltak, és vannak ma is? (Közműszolgáltatók, stb.)


Mit loptak el az emberektől?


Miért nem fedik fel a bankok totális csődjét, hogy nem lakoltathat ki a csődbe került bankok a volt ügyfeleiket?


stb., stb.

Mert ezek miatt én állítólag szélsőjobbos vagyok, sőt bizonyos titkos nyilvántartásokba terrorista is!


Tehát akkor Isten is szélsőjobbos Terrorista lenne, ha itt lenne közöttünk?


2011. aug. 14. 22:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
A szélsőjobbos nem attól szélsőjobbos, hogy az igazságot keresi, hanem attól, hogy egy békétlen, összeférhetetlen, gyűlölködő alak, aki legszívesebben kiirtana mindenkit, aki nem ért vele egyet. Istentől ez kissé messze áll, úgyhogy szerintem vissza kéne venni az arcotokból.
2011. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

elvileg itt van kösztünk ugyhogy a kérdés rossz

amugy szerintem még bombát is robbantana, ilyen buta kérdést

attól hogy a ismersz olyan szélsőjobbos embert aki jár templomba és hisz istenbe(mint ahogy én is) attól isten nem szélsőjobbos te buta:)

Ennyierővel miért nem KDNP?

2011. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Jézus szélsőjobboldali lenne?
2011. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
szerintem még rasszista is:D láttam olyat, hogy egy cigány ember be akart menni a templomba de mindig visszapattant a kapun:D
2011. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%

"vagyok, aki vagyok válasza:


Ez nem fog tetszeni senkinek, legfeljebb a cigányoknak.

Miért tartanak a Sátánistáktól? Mert hisznek az Igazságban, a gondviselésben és Istenben és tudják, hogy a fekete mágia Istentelen és Istentagadó dolog, ami sokakat eltávolított már az Igazságtól és a Teremtő egyetlen és Igaz Istentől.


Mi bennük ez a nagy Istenhez való ragaszkodás?

A cigányok Isten kiválasztott népe, tehát nem a zsidók azok, az már a hamisítás. Egyiptom, Fáraó (tehát Isten) akkor is a zsidók ellen küzdött. Érdemes utánaolvasni.

Ők (cigányok, egyiptomiak) voltak azok, akik legtovább hűségesek voltak Istenhez és gyakran azok még a mai napig is. Nyilván a lopások nekik sem lesznek megbocsájthatók.

Ezért is volt anno szabad pápai útlevelük a világban, amíg a zsidók (a svájci esküszövetség) nem korlátozta ezt.


A cigányok Egyiptomban a Fáraó, tehát Isten népe volt.

Aki kételkedik néhány Fáraó Isteni mivoltába keressen fotókat, mert akkoriba Isten jóval nagyobb termetben létezett. 10-15 méter magas volt, ha jól emlékszem. Ilyet egy ember sem tud megtenni.

ja és amiről elfelejtenek a zsidó tudósuak beszélni, hogy a piramisokat mai napig nem tudják leutánozni, megépíteni, sőt belül olyan üres a tere, alátámasztások nélkül, hogy fizikai képtelenség hogy megálljon és ne döljön össze, mégis évezredek óta áll. Itt a bizonyíték Isten létezésére, mert ezek bizony nem rabszolgamunkával épített építmények, hanem teremtett mementók, amit jól el tudnak titkolni az Emeberek elől, hogy ahitük ne ébredhessen fel.

Aki egyszer látná belülről a piramisokat, az soha többé nem kételkedne Isten létezésében.


Cigányok neve a dzsipszi, az egypt-i szóból, egyiptomi szóból jön.


Annyi hazugság van a Fáraó Istenségével kapcsolatban, hogy senki nem is sejti, hogy a Isteni kélpességű Fáraó ugyanaz volt mint Jézus, tehát Isten földi testben, attól függetlenül, hogy többször született le pl. Zeuszként, Fáraóként, Jézusként, Julius Cezarként, Mohamed prófétaként, stb., stb., stb.

Nagyon sokszor járt már a földön Isten emberi testben, de ezt a legnagyobb titokként őrzik annak ismerői, hiszen a hatalmuk omlana össze napok alatt, ha mindenki megtudná ezeket a titkokat.

Mindig ugyanaz az egyetlen Teremtő isten volt. Tehát több esetben született le, több alakban élt Isten a földön, de ez mindig egy és ugyanaz volt."


"vagyok, aki vagyok válasza:


16:58-ra, arra, hogy nincs olyan, hogy lélek!


Mindenki gondolja végig azt miért lehet az, ha valaki ilyet ír magáról, hogy nincs lelke...


Minden Ember meg van arról győződve, hogy neki van, az aki ilyet ír mégsem hazudik és ez legyen tanulsága mindenkinek.


3 féle embernek látszó lény él most a földön.


Ebből csak az egyik igazi Ember, csak egyiknek van lelke (érző LÉNYE), az amelyet az Isten teremtett (Ez jelenleg a népesség kb.: 50-60%), sajnos már nem meghatározó kisebbség.


A maradék 40-50%-ának valóban nincs lelke.

Két oka van.


Egyik ok, a 40-50 éve sorozatban gyártott klónok ("lombikbébi program"), akik most a teljes földi hatalmat távvezérelt bábuként gyakorolják. Gyakorlatilag LÉLEK nélküli robotok, akiknek nincsenek érzelmei, de megtanítják őket, hogyan hitessék el hogy mégis van.

Ezek törnek zúznak csürheként a diszkókban és más helyeken.


Lassan mindenki rájön, hogy a politikusoknak, bankároknak sincs lelkük. Kilakoltatások, megélhetési problémák szándékos megoldatlansága.


Mivel ezek az embernek látszó biorobotok nem Isten teremtményei, hanem agyament emberek által gyártott lombikban kitenyésztett egyedek, ezért ezek természetesen nem kaptak Isteni engedélyt, így nincs életcéljuk, sorsuk, de lelkük sem, aki a fizikai testben fejlődhetne... Ezek a semmiért élnek, elveszettek.


Szerencsétlenek, nem tehetnek róla, hogy semmi sem érdekli őket. Nem ők akartak megszületni, de ettől függetlenül - vagy éppen ezért - sajnos nagyon kártékonyak...


Van egy másik förtelmes vallási és kulturális csoport (felekezet), aki a földi emberiség egészére nézve, már régóta nagyon ártalmas (rabszolgaságot kényszerít másokra), ezektől viszont Isten vonta vissza a Lélekkel való rendelkezés lehetőségét.

Ezek évszázadok óta szintén lelketlenek.


Ezért, ezek miatt van ennyi brutalitás és erőszak.


Ezek állatmódjára, csak az ösztöneik alapján élnek, és nincs bennünk semmi emberi érzés. Még a majmok is magasabb rendűek náluk, hiszen azoknak van lelkük és érzelmeik is.


A kérdésre pedig: Mielőtt megszületsz, azelőtt meghalsz.

A halál pillanatában, az Őrangyalod felkísér a mennyei csarnokba, ahol együtt nézitek végig az életed filmjét. Azt kiértékelitek és Istentől kapsz 3 új élet lehetőséget, 3 különböző testben, 3 különböző családnál.

Te dönthetsz arról, hogy melyiket választod és ha ez megvan, akkor újra leszületsz, hogy tovább játssz és fejlődj.


Ez eddig volt így, de mivel ez most mindenkinek az utolsó élete, most már senki nem fog újra leszületni, esetleg néhány ember.


Azok - ha lesz ilyen -, akik valóban úgy éltek, ahogyan azt Isten javasolta és a hitét megtartotta és másoknak nem ártott."


ércsétek már az igazságot!!!

2011. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

23:01


Szerintem nem olyan buta ez a kérdés.

De örülök, hogy ennyien válaszoltatok már.


Igen, az lehet, hogy itt van!


De a kérdésem lényege, hogy miért címkéznek fel azonnal minden igazságot keresőt egy társadalom számára - félrevezetés miatt - megvetett jelzővel???


És ha így van, akkor őt (Istent) is azonnal idesorolnák, mert biztosan nem balosnak.


Azért írtam ezeket, mert jó lenne, ha beivódna a köztudatba, ha valakit "szélsőjobbosnak" minősítenek, az inkább dicséret, mint sem szégyen, persze nyilván itt is vannak túlzások.


(Ettől független nem támogatom a Jobbikot.)


Igaz, a mai világban (mainstream média) szinte minden minősítésnek (legyen pozitív vagy negatív) szinte mindig éppen az ellenkezője az igazság.

Ha pl. azt mondják valamire, hogy stabil, akkor szinte biztosan erősen rogyadozik, stb.


Ezzel mennyien lehetnek ma tisztában?


És azzal, hogy Isten biztosan nem valamelyik egyházban kell keresni?

2011. aug. 14. 23:29
 7/18 anonim ***** válasza:

kitartok az állításom mellet, hogy a kérdés marhaság, hiszen ha lejönne isten a földre akkor tuti nem az lenne az első dolga, hogy fülkeforradalmárnakl áll és elmegy szavazni

ez épp olyan mint az, hogy petőfi jobbikos lenne(ezt valahol olvastam) akkor ennyierővel az egész oktatás a jobbik kezébe van mert bizony őpetőfi tananyag az iskolában

2011. aug. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kedves névtelen!

"A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:29"


Köszönöm, hogy reklámozod a válaszaimat, látom nagyon nagy gondot fordítasz rám, hiszen a kérdés feltevése után fél órával beidéztél 3 különböző válaszomból a 80 közül...

Fogadjunk, hogy Te kívülről megtanultad a kérdéseimet és válaszaimat...:)


Ez azért szép elismerés számomra. Köszönöm a megtiszteltetést!


Hányaknak ismered még így sorról sorra a véleményét?


Ez igen szép teljesítmény. Örülök, hogy ennyire nagy figyelmet fordítanak néhányan a kérdéseimre és válaszaimra.


...mindazonáltal ezek, amit beidéztél nem feltétlen idevágó dolgok, különösen ha kivágott, kiragadott részletek közölsz...


Legközelebb gazdagítsál inkább a te saját véleményeddel, biztosan még színesebb lesz a világ...:)

2011. aug. 14. 23:46
 9/18 A kérdező kommentje:

Kedves névtelen marhaság: 23:41


Kérlek, hogy olvasd el figyelmesebben a kérdést és a válaszaimat is, mert sem petőfiről, sem tanagyagról, sem szavazásról nem írtam. Én azokról a "bolondokról" írtam, akik mindenkit szélsőjobbosnak titulálnak, aki az Igazságot kutatják.


Jól érzem, hogy Te erősen bal húzású, liberális, hazugságpárti vagy?


Ha így van, akkor értem a véleményed és igazolod, hogy jogos volt e felvetés!

2011. aug. 14. 23:53
 10/18 anonim ***** válasza:

kérdező én olyan kommunista vagyok hogy Kádár elvtárs mellettem elbujhat:D

amugy nem jobbik fele húzok (de nem jobb oldalról húzok afelé hanem a szélső jobbról) és így már más a kérdés csak szerintem túl késő van ahhoz és túl beteg vagyok most ahhoz hogy megértsem a kérdést elnézést kérek érte

amugy ebben igazad van, viszont tuti nem lenne Isten jobbikos:D de már megértettem a kérdést és egyetértek

2011. aug. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!