Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Valoszinunek tartjatok, hogy...

Valoszinunek tartjatok, hogy 9/11 10-dik evfordulojan lesz valamilyen tamadas valahol a vilagon?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 06:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd kiderül!
2011. júl. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Egyelőre Irán lerohanása nem aktuális. Majd akkor lesz ilyesmi, ha az lesz és kell a casus belli.
2011. júl. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Jaj, remélem nem. Nekem ez eddig eszembe sem jutott, hogy már 10 év eltelt azóta. Nekem akkor, kis 14 évesként nagyon megdöbbentő volt, hogy ilyesmi megtörténhet, bár lehet, hogy most, 24 évesen is ezt érezném.

De végülis azóta sokkal szigorúbb szabályok vannak, amikkel azért jobban ki lehet szűrni az ilyesmit, és abban is biztos vagyok, hogy pont a 10. évfordulón még ennél is sokkal szigorúbb óvintézkedéseket vetnek be, ezért nem sok értelme lenne szerintem terrortámadással próbálkozni pont aznap.

2011. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Vagy normandia évfordulóján is tartani fogsz a harmadik világháborútól?
2011. júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Akkor lesz újból "terror támadás" Amerika területén amikor nekik szükségük lesz egy általuk nem bábként rángatható, nem amerikai seggeket nyaló ország ásványaira.
2011. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lett. Viszont durva hogy a kérdés kiírásának a napján Norvégiában volt terrortámadás Breivik által. :O
2016. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!