Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Amikor régebben hallottam...

Amikor régebben hallottam erről, azt hittem hogy egy vicc. De most hallottam hogy a rádióban már mondják, hogy egyes termékek mennyivel fognak drágulni?

Figyelt kérdés

szóval mi is ez? :D most elfelejtettem a nevét , valami adó amit az egészségtelen ételekre vezetnek be?:D Istenem , és tényleg megcsinálják ezt? én néha szoktam kólát inni kb 1 hónapban 1x vagy 2x , tisztában vagyok vele, hogy nem egészséges , de azért iszom mert szeretem és ha havonta 2x iszok akkor még nem lesz semmi bajom sem.


Aztán most akkor eddig került 250ftba 2 liter kóla, most meg majd (mikortól jövőre fogják bevezetni? ) 500ft lesz?


MI A FENE ÉRTELME VAN ENNEK AZ ADÓNAK? Komolyan , van olyan ember aki ezt értelmesnek tartja ? ilyen idióták vannak a parlamentben? miért?


Szerintetek más országokban vannak ilyen adók?



Feltettem pár kérdést, légyszi az össszesre válaszoljatok, ne csak 1re .


2011. jún. 9. 09:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%
Katasztrófa ahogy kommunikálják a megszorító intézkedéseiket! Ha majd nem eszünk zacskóslevest(mert arra is rártakják), akkor hol lesz a remélt bevétel? Bíznak ők abba, hogy a heti 1-2 hamburgert változatlanul meg fogja enni az, aki eddig is megette (és ettől egy csöpp baja nem származott)!
2011. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
71%
Ez olyan, mint a bankadó. Megnézték milyen nagy, gazdag multikról lehet lehúzni még egy bőrt. Nem a mi egészségünkről van szó, mert akkor máshogy csinálnák. A multik pedig nem valószínű, hogy túlzottan ránk hárítanák, mert ugye veseny van és talpon akarnak maradni. Úgyhogy számunkra nem lesz meg a kellő visszatartó erő, logikus.
2011. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Ezzel gyakorlatilag a jövőbeli lehetséges kórházi kezelésed téríted meg."


elárulnád, hogy mi a f*szomnak fizetek akkor TB-t ?

2011. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!