Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most komolyan! Van olyan...

Most komolyan! Van olyan épeszű ember aki nem a Jobbikra szavazott!?!?!?!? Ha igen ki és MIÉRT?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 03:49
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
15:42 annak az észlény jobbikosnak a prototípusa, amelyről fent, 10:04-kor írtam :)
2011. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%
Egy csomó olyan dolgot látok a jobbik programjában, amit én még liberálisként is értékelni és elfogadni tudok. Ilyen például a cigány gyerekek bentlakásos iskolába járatása, egyszerűen azért, mert a legfőbb akadálya az integrálódásuknak, hogy nincsenek kiemelve a bünöző közegből. Viszont a gazdasággal kapcsolatos meglátásaik nagyot rontanak a renoméjukon. De a legfőbb érv, hogy nem rájuk szavaztam/szavazok az a nagy iszlámbarátságuk. Én nem bánom legyenek muszlimpártolók, de azért amit ők csinálnak az minden határon túl megy. Kejelenteni, hogy behívják az iráni gárdát? Már-már hazaárulásnak hangzik. Nem értem miért vannak annyira oda ezért a középkorban ragadt ideológiáért?! Az is árulkodó, hogy a magyar-arab barátság napja pont 09.11-én van. Számomra ijesztő, hogy egy ilyen veszélyes ideológiát támogatnak. Nem elég, hogy egyszer már leraboltak mindent 150 évig... Ha a környező jóléti államokban iszlám kalifátus lesz, kiváncsi lennék egy ilyen porszem keresztény országot mennyi ideig hagynának békén a muszlim tengerben? Vagy a Vonáék áttérnek? Vicces az egész.
2011. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

17:33


"A másik meg: hogy a fenébe lehetne az ország önellátó?"


Kicsit félremegy szerintem az érvelésed, mert egy jobbikos egyszerűen azt mondja rá, hogy kishitűség vagy hazaáruló zsidó érvelés. Az ország ugyanis ténylegesen lehetne önellátó, ha akarna lenni, pl. az üzemanyagokat lehet magas költséggel, rossz hatásfokkal szintetizálni. Az eredmény alacsony életszínvonal lenne.


Nem NEM TUD, hanem NEM AKAR önellátó lenni az ország, mert az önellátás észak-koreai szintű nyomort jelentene. Ezt kellene felfognia a debil jobbikosoknak, hogy NEM AKARUNK önellátóak lenni, és nem attól "igazi hazaffy" valaki, ha hisz az önellátásban.

2011. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

És abba nem gondoltok bele hogy mi lesz ha marad a Fidesz?

Ahogy ők csinálják az nem megoldás...Kölcsönből kölcsönbe menekülünk és pár év múlva már nem kapunk több kölcsönt és haladékot!De tudjátok mit?Hívjunk még több külföldi céget az majd biztos segíteni fog a gazdaságon!Ha nem akkor jöhetnek a további megszorítások abba úgyis nagy a Fidesz!Ez az ország nem az utóbbi 8-9 évben ment tönkre!Ez a folyamat már több mint 20 éve tart!És ki volt akkor hatalmon...?

2011. jún. 8. 20:58
 35/37 anonim ***** válasza:
Én sem a Jobbikra szavaztam, és soha nem is szavaznék rájuk. A Jobbik egy bohócpárt. A programjuk a gyűlöletre épít.
2011. jún. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

20:58


"És abba nem gondoltok bele hogy mi lesz ha marad a Fidesz?"


Ha végre tudja hajtani a programját, akkor gazdasági fellendülés lesz, ha nem tudja, mert mondjuk túl sok embert behülyít ellene a Jobbik, akkor nem lesz fellendülés. Ez van.


"Ahogy ők csinálják az nem megoldás..."


Értem, szóval a miniszterek, államtitkárok, minisztériumi osztályvezetők, háttérszervezetek tervezői, szakértők - ők nem tudják a megoldást, te meg tudod.


"Kölcsönből kölcsönbe menekülünk"


Vegyél egy pénzügyi bevezető tankönyvet és próbáld meg megérteni, hogyan működik az államadósságkezelés. Utána visszatérhetünk a kérdésre. Nem szégyen tanulni! Kezdd el még ma.


"Ez az ország nem az utóbbi 8-9 évben ment tönkre!"


Magyarország sohasem ment tönkre, ha a tönkön az államcsődöt érted, bár 1989-ben közel jártunk hozzá.


"Ez a folyamat már több mint 20 éve tart!És ki volt akkor hatalmon...?"


És mi volt 20 évnél régebben? Ja, Kádár apánk! Szóval te is csak egy szerencsétlen buta kommunista vagy. Gratulálok.

2011. jún. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Ne haragudj! De ezt így nem szabad felvetni. És ezzel nem megsérteni akarlak. Persze, hogy a kultúrált, normális emberek óriási tömege azért nem ment el szavazni, mert nem találja működőképesnek a jelenlegi politikát, a felépítését a társadalomnak, ahogyan az ma van. ÉS egyszerűen nem tud hinni egyik pártnak sem, hogy az valóban az Ő kis problémáját akarja megoldani. Nagyrésze meg valóban azért ment el szavazni, mert nagyon el volt keseredve és valóban az utólsó cseppet megfogva szavazott arra a pártra, akire azért tette a szavazatát, hogy hátha lesz változás.


Attól tartok jóidőn belül nem lesz itt semmilyen változás, folytatják a következő részeket tovább a szappanoperánkban. És ez nincs jól. Gondok vannak.

2011. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!