Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most komolyan! Van olyan...

Most komolyan! Van olyan épeszű ember aki nem a Jobbikra szavazott!?!?!?!? Ha igen ki és MIÉRT?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 03:49
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
54%
Nincs, mert ez egy paradoxon. Aki épeszű a jobbikra szavazott, aki nem a jobbikra szavazott az meg nem épeszű.
2011. jún. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
37%

"viszont gondolj bele egy közepes multi felvesz 3000 embert. melyik magyar cég tudja ezt megcsinálni???"


Te idióta! Melyik nem tudná, ha nem a multik segge lenne nyalva???

2011. jún. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
a megszólítást leszámítva egyetértek:)
2011. jún. 8. 06:44
 14/37 anonim ***** válasza:
74%

Én azt nem értem, hogy vajon legközelebb kire fognak szavazni ha nem a Jobbikra?


fideszre és mszp ugye elég beteg aki ezek után szavaz.

lmp vicc.


Ki maradt hátra, hát csak a Jobbik !?

2011. jún. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
29%

Én rájuk szavaztam ugyanis ez volt az egyetlen "esély" arra ,hogy valami olyat tegyenek ami látszik is.Lehet ,hogy 5-10évig szar lenne ameddig helyére nem rázódnának a dolgok ,de amikor az ország önfenetartóvá válna MERT MEGTEHETNÉ akkor a többi ország csak nézne nagyot , hogy ezek a nyomorultak önálló független nemzet lett aki nem függ a kutyától sem.A mostani fidesz helyzet meg mennyivel megnyugtatóbb.."szopassuk a jónépet ,ránk szavaztak!" Így szerinted jobb lesz?Mellesleg egyes kissebbségi család havi 4-500,000ft ot keres azzal ,hogy nem csinál semmit.És ez az elcseszett szociális rendszer miatt van amit a fidesz soha sem merne megváltoztatni.

Igenis én rájuk szavaztam ,de sajnos nem jött be a dolog így marad a külföldre utazás aztán majd az "idősebb" korosztály akik a fideszre szavaztak maradhatnak magyarországon dolgozhatnak 90éves korukig havi 100,000ftért

Persze nyugdíj nem lesz mert a kis roma gyerekek szegények rokkantan születnek..Persze ,ha az embereknek ez kell akkor hajrá.

Az én korosztályomból akivel beszélgettem 90% ki fig menni az országból ,ha befejezi a sulit mert ebben az országban 1 halvány reménysugarat sem lát.

20/f <= aki szintén menekül a süllyedő hajóról.

2011. jún. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 07:53

Kifejtenéd ezt: "az ország önfenetartóvá válna MERT MEGTEHETNÉ" részletet? Kérnék mellé némi gazdasági és szociológiai indoklást is.


És a kérdezőnek: az épeszű ember nem szavaz csak azért, mert joga van hozzá. A Medgyessy kormány óta nincs alternatíva (sajnos őket meg kellett szavazni, mert az előtte lévő kókler bandának menni kellett).

2011. jún. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

"fideszre és mszp ugye elég beteg aki ezek után szavaz"


Jó szöveg.


A jobbikosok szerint a lakosság 90%-a beteg, csak a törpe jobbikos kisebbség nem.


Mindig mondtam, hogy a Jobbik egy szekta.

2011. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

06:18


"Nem azt mondom a jó a Jobbik csak azt hogy a sok szar közül ez a legkevésbé szar!"


Legkevésbé "szar" = legjobb. A két kifejezés ugyanazt jelenti.


Szóval szerinted a Jobbik a legjobb. Ami persze szamárság, de bízzunk benn, hogy majd kinövöd.

2011. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
90%

ma 08:19


Az ország tényleg lehetne önellátó. Mindössze csak apró kellemetlenségekkel járna: minden drágább és rosszabb minőségű lenne, az embereknek kevés lenne a pénze, áram- és benzinkorlátozások lennének (nem lenne magánautó) és így tovább. A jobbikos nethuszároknak valószínűleg le kellene mondaniuk az internetes fórumok látogatásáról (délután áramszünet), de cserébe várnák őket a földek, ahol szükség lenne a jó sok szorgalmas béreslegényre.

2011. jún. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%

rendben akkor kérlek mondj pár olyan ipari céget (ami magyar tulajdon) ami fel tudná venni azt a mondjuk 5000embert aki pl a densoba dolgozik?azt a 3000et aki a philipsnél azt a 2000et aki a jürich glass nál azt a 3000ret aki az alcoánál. hirtelen enyit tudok ez fehérvári sostoi ipari park kb negyede. akkor még nem beszéltünk a bevásárlohálozatokrol ahol bőven tizenezer ember felett dolgoznak összesen cégenként.de igazad van menjenek ki. minek munkát adni a magyar cégeknek hiszen ha nincs multi nincs nemzetközi fuvarozás semi mert mit vigyünk ki ilyen menyiségben ha nem termelük sokmindent? persze akkor autopályát se kell építeni hisz a személyautok elég jol elvannak főuton is. 1x1 sávon. hát azzal menyit meg lehett volna sproloni...nem kellett volna ezermilliárdokat autopályára fordítani(aminek az egyharmadát az eu fizette de persze lépjünk ki az eubol hiszen az nekünk rossz mert befizetünk apropénzt és zsákszámra hordjuk onnan a pénzt)


igen ezek szerintem is észerű gondolatok

2011. jún. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!