Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kedves cigányvédők! Akik...

Kedves cigányvédők! Akik rasszizmust kiabáltok. Mi lett volna, ha ő a ti gyereketek?

Figyelt kérdés

[link]



Gondolkodjatok el,hogy biztosan nem kell majd a Polgárőrség?

Ez egy a sok közül,szerintetek hány ilyen van még?Sajnos fordított eset nincs,hogy magyarok ütnek cigányt,de ha van az 100 esetből jó 2-3..


2011. ápr. 30. 17:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2%
sokkal több nem cigány bűnözik, csak azt ugye nem rakják bele a hírekbe... nyisd már fel a szemed, elvakít a gyűlölelet, de olyan iránt, amit nem is ismersz.
2011. ápr. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
nem vagyok az a verekedős típus, de ezt már énse hagynám, nem igaz, annyi lenne hogy egy gyors mozdulattal betörné az eggyik orrát, amásikat tökönrugja, a csaj elrohanna, őket meg verheti amég meg nem döglenek
2011. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

első, tegyük fel, van 100 magyar és 10 cigány. a 100 magyarból 5 bűnözik, a 10 cigányból 4.

a parányi agyaddal nézd meg, hogy hiába van több bűnöző magyar (bár szerintem nincs), az arányok szerint akkor is sokkkkkkkal több a bűnöző cigány (már a népesség szerint).


20 éven belül polgárháború.

2011. ápr. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Utolsóval egyetértek, aki meg magyar létéra a cigányakot védi az vagy áruló vagy egyszerűen elmebeteg
2011. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%

ez nem statisztikai kérdés !!!!

teljesen mindegy ki-mi hány százalék!

ha bűnöz: büntetni - ha bánt valaki egy másik lényt- büntetni kell.Miért érdekes, hogy milyen származású?

Ember. Ugyanolyan kötelezettségei és jogai vannak mindannyiunknak.

Ezt az alapvető dolgot csak rontja,ha rasszista módon nyúlnak a bűnözőkhöz!

2011. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

"Ezt az alapvető dolgot csak rontja,ha rasszista módon nyúlnak a bűnözőkhöz!"


Nem. Jó dolog rasszista módon hozzányúlni az egészhez, mert a cigányok közül azért bűnöznek sokan, mert cigányok. Ilyen egyszerű, mert ez az ok, hiába tagadjuk le. Az az ember, aki azt a világnézetet tudja magáénak, amit a cigány kultúrából lehet meríteni, abból ha nem is bűnöző, de elállatiasodott ember lesz előbb-utóbb, amiből kifolyólag képtelen lesz egy civilizált társadalomban való egészséges élethez.

2011. ápr. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ha találnának egy ilyen videot,ahol fordított a helyzet,ország világ keresné a 2 magyart..ezek pedig élnek tovább mint hal a vízben.


Zsidó származású vagyok ha érdekel,emellett pedig ha cigány lennék,akkor biztos,hogy szégyenkeznék,és ugyanilyen megvetéssel lennék.Ha már ebben az országban élek,akkor magyarnak tartom magam annyira,mivel ez az ország adja azt a rohadt kenyeret a számba..


Pedig ismétlem törzsgyökeres zsidó vagyok,a nagyszüleim mindkét ágról tiszta zsidók..

2011. ápr. 30. 18:02
 8/19 anonim ***** válasza:
15%
és annak mi köze van bármihez, hogy te zsidó vagy? most a cigányokról beszélünk, és úgy látom, az értelmesebbje egyetért velem.
2011. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az,hogy nem vagyok rasszista..De látom neked zsigerből ez a video természetes..
2011. ápr. 30. 18:10
 10/19 anonim ***** válasza:

:D igen, mert én is megtapasztaltam már néhányszor ezeket a mocskokat. ettől függetlenül ugyanúgy felháborodtam, csak azt már nem itt élném ki, mert kapásból bannolnának.

inkább facebookon szitkozódom.

2011. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!